anlamlı sözler:)

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde baysedef tarafından paylaşıldı.

1. baysedef

baysedef Üye

Beğenileri:
    384
    Ödül Puanları:
    64

kimileri vardır aşkın en yücesine layıktır, kimileri vardır aşkın en yücesini versen de aşağılıktır

ılık bir rüzgar esti, nereden geldi bilmiyorum. nereye gidiyorsun diye sordum özlenen herşeye dedi o an aklıma sen geldin çünkü özlenen bir tek sendin.

sen herzaman nerede olursam olayım, ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, ama şunu bil seni seviyorum.

gün birgün sevdalanmış geceye, gecede yakamoz düşürmüş denize, o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş, taki güneş tutulup, g**ge düşürene dek sevdalarına.

zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorum sana, bir gün bir yerde bir şekilde yollarımızın ayrılacağını bilsemde, nerede olduğunu öğrenmesemde, yaşayacaksın hep içimde.

seni bir goncayken sevdim, şimdi gül oldun, seni bir yağmur damlasıyken sevdim şimdi g** oldun, ben mi? ben bu ç**deyim şimdi, sende serabım hiç dokunamadığım.

yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni, bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan, neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda.

neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak, dokunmak istedikçe uzaklaşmak, düşündükçe unutmak, neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek.

seni sevdiğim kadar yaşasaydım; **ümsüzlüğün adını aşk koyardım.

seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde.

beklemek güzeldir sevgilim, dönecekse eğer beklenen, özlemek güzeldir sevgilim, özlüyorsa eğer özlenen.

elleri cebinde, yalnız dolaşan hayata küsmüş, hali perişan. bir liseli görürsen beni hatırla.

bir buruk duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların zamansız **** gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.
    sensiz hayat yerin dibine batsın sensiz açan güller sararsın solsun sensiz bu dünyamı kıyamet yaksın sensiz bu can bu beden ne yapsın.

seni seviyorum diyorsun cehenneme iki bilet aldım benimle geliyor musun.

seni ilgilendiren çiçeğiymiş aşkın, kalbine dikeni batınca umarsızca kaçtın.

midemin acısı nasırımın acısı yenilgi acısı ama hepsinden beteri ayrılık acısı.

kuşları kıskanıyorum gemileri de hatta bulutları bile kıskanıyorum benden uzaklarda seni görebiliyorlar diye.
    deathmy bunu beğendi.
  2. dj_pelin

dj_pelin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.733
    Ödül Puanları:
    113
    paylaşım için sağol

Sayfayı Paylaş