Anne Bir Melektir :):)

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde eva_girl tarafından paylaşıldı.

 1. eva_girl

  eva_girl Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2009
  Mesajlar:
  32
  Beğenileri:
  22
  Ödül Puanları:
  0

  Msn'de Başlayan Aşkın Sonu

  13 ekim 2006
  kız: Msn’mi nerden aldın
  Erkek: ben sadece sohbet etmek istemiştim.
  Kız: o zaman ben sana bye diyeyim.

  19 ekim 2006
  akşam olmuştu kızın canı çok sıkılıyordu.yapacak bir işi de yoktu Msn’sin de online olanda yoktu.aslında vardı da olmazdı. Msn’den hiç tanımadığı biriyle konuşmazdı. Arkadaşının baskısıyla onun engelini kaldırdı ve konuşmaya başladılar.Çocukta şirin bir şeydi adı Burak’tı. Burak biraz utangaç duruyordu ve kendine güveni yoktu. Bunlar kızın hoşuna gitmişti. Kız ertesi gün evine dönecekti onunla telefondan başka görüşme şansıda yoktu. Burak telefon numarasını isteyince düşünmeden verdi.

  Aradan aylar geçti….
  Telefonda sürekli konuşuyorlardı.Burak sürekli kızdan hoşlandığını söylüyordu. Kız da ondan hoşlanmaya başlamıştı. Ama Msn’de aşk mı olurdu hem oturdukları şehirlerin arasında 17 saatlik mesafe vardı.olmamalıydı başlamamalıydı böle bir şey. Veya denemeliydi. Yürümezse biter giderdi.

  14.07.2007
  Sonunda çıkmaya başladılar. kız çok seviyordu. Her dakika birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini söylüyorlardı.başkaydı aşkları kız onun için ömrümde son seveceğim diyordu. Sevgisi sonsuzdu. Burak’ında sevdiğini düşünüyordu..

  26.07.2007
  Büyük gün gelmişti. İlk kez birbirlerini göreceklerdi. Otogarda karşılaştılar. Kız kötü bir şeyler hissediyordu. ortamı yumuşatmak için gülümseyerek bakıyordu ona. Konak’a gitmek için bindiler otobüse. Otobüste Burak’ın ilk kez elini tutmasıyla kız olaylara iyi bakmaya başladı. O an ondan öle bir cesaret aldı ki normalde çekingen biriydi kız. Ama onun yanında kendini çok rahat hissetmeye başladı. Karşıyaka geçtiler Konak’tan vapurla. Bütün gün gezdiler elele, birbirlerini sevdiklerini söyleyerek Ve veda sahnesi son bir kez sarılıp ayrıldılar. Burak giderken 2 hafta sonra bir daha geleceğini söylüyordu.


  14.09.2007
  Çok güzel bir 2 ay geçirmişlerdi. Kız onu çok seviyordu. O hayatının son aşkıydı. Hayalleri umutları onda vardı. Fakat her birliktelikte olduğu gibi bunda da sorunlar başlamıştı. Kız bir anlık sinirle bitmeli diye düşündü. Ve bunu Burak’ın teyzesine söyledi. Teyzesinin onu Burak’a anlatacağını düşünmeden… Burak olayı gurur meselesi yapıp kızı terk etti. Seviyorum diye diye ayrıldı gerçek bir neden göstermeden ayrıldı. Hani ayrı kalamazlardı. Burak hep dememiş miydi sen beni bırakmadığın sürece bitmeyecek diye? Şimdi bu ayrılık neydi?

  23.09.2007
  kız güne umutla başlamıştı bir gün önce Burak ona tekrar canım demişti.8 gün içinde ilk kez canım kelimesini duyuyordu ondan. Kız hala çok seviyordu yeniden başlıyoruz diye düşündü.22 eylül gecesi ilk kez ağlamadan uyudu. Burak nete geldi akşam. Kız net bir cvp istiyordu. Burak arkadaş kalalım dedi. Sevgiliden arkadaş mı olurdu? İkisi de birbiri seviyorlardı. Nasıl arkadaş kalabilirlerdi ki? ama onun hiç olmamasındansa bu daha iyiydi. Hep aşkım demişken şimdi Burak demek garip geliyordu.ve bitanem aşkım kelimelerini duymaya alışmıştı kendi adını söyleyince Burak, sanki bir yabancıdan bahsediyormuş gibi hissediyordu.onun olmayışını kendine yediremiyordu.

  26.09.2007
  bugün ilk görüşmelerinin 2 ayı dolmuştu. Ama artık Burak yoktu. Ayrılıklarının üzerinden 12 gün geçmişti ama onun olmayışına alışamamıştı kız henüz. Bitmeli artık diye düşündü. Onsuz her dakika ağır geliyordu yüreğine. Hayatı umudu Burakken şimdi Burak’sız bir hayatı taşıyamıyordu. En sessiz en acısız yok oluşu seçmeliydi.ve kararını verdi o gün diğer günlerden daha erken yatacaktı.ilaçlar işini görürdü. Daha önceden komşu kızına söylemişti zaten kendisine bir şey olması durumunda günlüğü Burak’a gönderilecekti.günlükteki son yazısı ise şöyleydi:
  ------------------------------------------------------------
  Çok sevdim seni be Burak. Sana yemin etmiştim ya Kordon’dayken seni hiç bırakmıycam. sen olmazsan ben yaşayamam diye. Sen benim yaşama nedenimsin diye. Sen olmadan yaşama nedenim olmadan ne kadar daha devam edebilirdi ki? seni çok sevdim ben. sensiz olmadı be aşkım. Sensiz her dakika çok ağır. İzmirlide sevebilirmiş bak aşkım. İzmirli kolay sevmez ama sevdi mi de ölümüne sever. Seni çok sevdim bunu sakın unutma…sakın ağlama arkamdan göz yaşına kıyamam ben. Seni çok seviyorum....

  ------------------------------------------------------------
  Son düzenleyen: Moderatör: 16 Mayıs 2009
 2. rapgirl

  rapgirl Üye

  Katılım:
  5 Nisan 2009
  Mesajlar:
  754
  Beğenileri:
  222
  Ödül Puanları:
  0
  bu konu açılmıştı
  geçen gün
 3. --su--

  --su-- Üye

  Katılım:
  25 Ekim 2008
  Mesajlar:
  606
  Beğenileri:
  40
  Ödül Puanları:
  0
  Evet..=)

  Konu yu açmaDan önCe arama MotorunDan Araman FaydaLı oLacaktıR.;)
 4. eva_girl

  eva_girl Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2009
  Mesajlar:
  32
  Beğenileri:
  22
  Ödül Puanları:
  0
  "anne bir melektir" konusunun daha önceden bu forumda olduğunu görmedim arkadaşlar...o konuyu silip yerine bu konuyu açtım :D
 5. eva_girl

  eva_girl Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2009
  Mesajlar:
  32
  Beğenileri:
  22
  Ödül Puanları:
  0

  Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

  Evet..=)

  Konu yu açmaDan önCe arama MotorunDan Araman FaydaLı oLacaktıR.;)
  Genişletmek için tıkla...

  tamam bir daha konu açarsam dikkatli olurum ;)
 • rapgirl

  rapgirl Üye

  Katılım:
  5 Nisan 2009
  Mesajlar:
  754
  Beğenileri:
  222
  Ödül Puanları:
  0
  uyarımızı dikkate aldığın için teşekkürler bu konuda çok güzel
 • eva_girl

  eva_girl Üye

  Katılım:
  15 Ocak 2009
  Mesajlar:
  32
  Beğenileri:
  22
  Ödül Puanları:
  0
  ben yinede yeni girenler için söyliyim de bu konunun "anne bir melektir"başlığıyla ne alakası var diye takılmasınlar :)bu konuyu sonradan ekledim bir öncesindeki konu (anne bir melektir)konusu forumda varmış o yüzden değiştirdim...
 • Sayfayı Paylaş