anneci...

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde esseemea tarafından paylaşıldı.

1. esseemea

esseemea Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    19

merhaba anne
    bak ben geldim.kızın... cindrellan, kül kedin geldi anne.bak, yine kirli ellerim.uzun zaman oldu değil mi?yaklaşık 5 sene...biliyor musun, bana annen öldü dediklerinde inanmamıştım.inanmadığımı göstermek için ağlamadım.bir hafta...bir ay...sabırla bekledim seni anne.neden gelmedin?hani yine sokaktaki erkek çocuklarıyla kavga etmiştim de sen kurtarmıştın beni."sen yeter ki beni çağır,kötü çocuk olmazsan hemen yanına gelirim" demiştin.çok mu kötüydüm ki anne, seni binlerce kez çağırmama karşın gelmedin?yine,yüzüm gözüm yaralı gelmiştim eve.haşlamıştın beni.kızmıştın.sonra da ağlamama dayanamayıp yaralarımı temizlemiştin."böyle yapma cindrellam,senin canın yanınca benimki daha fazla yanıyor,dayanamıyorum"demiştin.anne ,tam beş yıldır ağlıyorum,neden gelmiyorsun?hiç mi canın yanmıyor?hiç mi üzülmüyorsun?kızgınım sana anne...sen öldükten sonra hiç bir şey eskisi gibi olmadı.ne babam kucağına aldı beni, ne de çocuklar oynadı benimle..sensiz karanlıktayım anne...korkuyorum...üşüyorum...çok yalnızım anne..ama sıkıldım artık..yanına geliceğim.hayır!üzülme.sana geliyorum..canım hiç yanmayacak..yine sarılacağım sana..yine okşayacaksın beni..belki yanına "gelince kül kedim benim" diyeceksin,"ne bu halin?"olsun anne,azarla beni.ben seni istiyorum.hayır!ağlamıyorum.senin içtiğin uyku hapları var eimde .yanımda senin en sevdiğin elbisen.senin kokunla yanına geleceğim.belki üzülecek babam..ama olsun.o çok üzdü beni.geliyorm anne..uykum geliyor..sana geliyorum...anne...anneci... :cry:

arkadaşlar çok acemice oldu..çünkü çok acemiyim :gap:ilk yazım değil ama elimde kalan tek yazı..sizinle paylaşmak istedim.çok kısa oldu ama yorumlarınızı bekliyorum..

Sayfayı Paylaş