Apartmandakİ cİnayet

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde miley tarafından paylaşıldı.

1. miley

miley Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

APARTMANDAKİ CİNAYET

Dedektif Ali'ye gelen telefonla dedektif olay yerine geldi.Gittiği evde tek başına yaşayan yaşlı bir kadın olan Elif Hanımdı.Kapı komşusu olan Ayşe Hanım'a her derdini anlatan paylaşan alt komşusu hülya hanımla kavga eden ve iyi anlaşamadıklarına Ayşe Hanım söyledi.Sorguya başladığımızda Ayşe Hanım gece yarısı bir ses duyduğunu 5 dakika sonra sesin kesildiğini söyledi.Ve Hülya Hanımdan şüphelendiğini söyledi.Hülya Hanım ise yaşlı kadının evinden gelen gürültüden sonra sesin kesildiğini söyledi.Gece yarısı olduğu için yukarı çıkamadım.Sabah olunca kapının açık olduğunu görüp içeri girdim.Elif Hanım 'ın bıcaklandığını ve bıcağın yerde olduğunu gördüm.Çok üzüldüm.Polisi aradım.Ayrıca para kasasının açık olduğunu gördüm.Dedektif hemen Hülya Hanım,Ayşe Hanım ve apartmandakilerin parmak izlerini aldı.Bıcağın üzerindeki parmak izi Ayşe Hanım'a aitti.
  2. miley

miley Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İngİlİzceye Çevİrİrsenİz Çok mutlu olurum . Pazartesİne kadar.
  3. Jettmen

Jettmen Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Apartment Murder

Detective phone detective to the scene came from Ali. Host an elderly woman living alone in the house were Ms. Elif. Ayse Hanim worry about the share of each sub-door neighbor, the neighbor with Hulya Hanim Ayse Hanim fighting and get along well, he said. Ayse Hanim query, we start 5 minutes after midnight, heard a voice cut off the sound, he said. And the lady has a clue Hulya said. Hulya Hanim said the old woman cut off the sound after the noise coming from his home. At midnight, I could not up for that. In the morning I went in to see the door is open. Ms. Elif 's bıçaklandığını and saw where the blade. Very upset. I called the police. In addition, money in case I saw was open. Detective immediately Hulya Hanim, Ayse Hanim and apartmandakilerin took fingerprints. Fingerprints on the knife belonged to Ms Ayse.

Bir teşekkür yeterli :)
    prenseslina ve sevgi... bunu beğendi.
  4. *.Sinnlos Ein Sturm.*

*.Sinnlos Ein Sturm.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.732
    Ödül Puanları:
    0
    Detective phone detective to the scene came from Ali. Host an elderly woman living alone at home. Ayse Hanim worry about the share of each sub-door neighbor, the neighbor lady Hulya Hanim Ayse said the fighting and are not good. When we started the query, Ayse Hanim ceased at midnight said that the sound of a voice heard after 5 minutes. And the lady has a clue Hulya said. Hulya Hanim said the old woman's house, cut off the sound after the noise. At midnight, I could not up for that. In the morning, stood outside the door is open to any obvious. Ms. Elif 's where I saw the knife and stab.
    Very sorry. I called the police. In addition, the money that I saw open case.Detective immediately Hulya Hanim, Ayse Hanim and apartmandakilerin aldı.

Teşekkür et butonuna basman yeterli...
  5. emo123

emo123 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    44
    Detective Ali by telephone from the detective at the scene of an elderly woman living alone at home geldi.Gittiği Hanımdı.Kapı neighbor Elif Ayse Hanim worry about the share of each sub-fighting and a good neighbor lady anlaşamadıklarına Ayse Hulya Hanim Ayse we start söyledi.Sorguya 5 minutes after midnight wife heard the sound of a voice cut off the old woman's house söyledi.Ve Hulya Hanim söyledi.Hülya lady suspicious noise coming from the sound cut off when the door is open söyledi.Gece çıkamadım.Sabah see up to half that in Ms. girdim.Elif 's and the blade was in place, gördüm.Çok bıcaklandığını üzüldüm.Polisi gördüm.Dedektif aradım.Ayrıca money immediately Hulya Hanim's case is open, Ayse Hanim and apartmandakilerin aldı.Bıcağın fingerprints on the fingerprint belonged to Ms Ayse.
    BİR TEŞEKKÜR YETER :330:
  6. miley

miley Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler soğolun.elleriniz dert görmesin.allah razı olsun.

Sayfayı Paylaş