Aradığını bulan kadın

Konu 'Kitaplar, Yazarlar, Entellektüel' bölümünde arzu_asi tarafından paylaşıldı.

1. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36

Aradığını Bulan Kadın

Elinizdeki bu kitap, daha önce Kendini Arayan Kadın adıyla sizlere sunulan eserin devamıdır. Yani büyük bir duygu yoğunluğu ve ibretle okuduğunuz Nilüfer Hanımın öyküsünün ikinci bölümü...
    Kendini Arayan Kadın okurlardan büyük bir ilgi gördü. Okuyanların yoğun talepleri sonucu da, kitabın ikinci kısmı olan Aradığını Bulan Kadın' hizmetinize sunduk.
    Aradığını Bulan Kadın'ın neyi aradığını ve neyi bulduğunu bilmek için, bir duygu sağanağı olan bu kitabı da mutlaka okumalısınız. O zaman göreceksiniz ki, Aradığını Bulan Kadın'ın bu sırlar dolu öyküsünde siz de varsınız, sizin özlemleriniz ve hayalleriniz de var. Büyüsüne kapılacağınız bu gizemli hayatın içinde siz de kendinizi bulacaksınız.
    Bu kitap, hayatınızın eserlerinden birisi olacak. Eğer kendinizi böylesine heyecan dolu bir hayat destanına hazır hissediyorsanız buyurun.

halit ertuğrul
    reyhan184 bunu beğendi.
  2. reyhan184

reyhan184 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    k

bende bu kitabı okumayı çok istiyorum. kendini arayan kadını okudum ve çok etkilendim.ama bu kitaba daha ulaşamadım.ulaştığım zaman hemen okucam.okumadım ama okuyacağım ve herkese bu iki kitabı okumalarını tavsiye ederim.

teşekkürler...
  3. Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Kitap çok güzel Kendini Arayan Kadın'ın devamı gibi..
    Paylaşım için teşekkür..

Sayfayı Paylaş