arkadaşlar bir bakarsanız sevinirim...!..

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde büşra40 tarafından paylaşıldı.

 1. büşra40

  büşra40 Üye

  Katılım:
  9 Mart 2010
  Mesajlar:
  191
  Beğenileri:
  290
  Ödül Puanları:
  0

  Medicine is science of treting illnesses and injuries . ıt is very important for our lives. ın the past ,people treated illnesses in different ways. they used plants and animal parts. today, modern medicine use the latest technology. Doctors find the reasons of the illnesses and treat themç modern medicine has miracles.X-rays, lazers, test tube babies, MRs( magnetic resonance) , CTs (computer tomography) are the miracles of modern medicine . ıf you want to be a doctor, you must study medicine. ıf you want to be a doctor, you must study medicine in the Faculty of Medicine.
  Medicine has another meaning. Doctors give medic,ne when people are ill. They use medicines to treat illnesses. There are different kinds of medicines. Tablets, capsules,pills,syrups,creams and sprays are some of the medicines. people must follow doctors'
  advice when they use medicines.
  BUNUN İNGİLİZCE-TÜRKÇE ÇEVİRİ LAZIM ...yardımcı olurmusunuz...lütfen!..:):):)
 2. 1907fb1907

  1907fb1907 Üye

  Katılım:
  6 Mart 2010
  Mesajlar:
  301
  Beğenileri:
  215
  Ödül Puanları:
  0
  Tıp hastalıklar ve yaralanmalar treting bilim dalıdır. Çok yaşamımız için çok önemlidir. Geçmişte, insanların farklı şekillerde hastalıkların tedavisi. onlar bitki ve hayvan parçaları kullanılır. Bugün, modern tıbbın en son teknolojiyi kullanıyoruz. Doktorlar hastalıkların nedenleri bulmak ve themç modern tıbbın tedavi miracles.X-ışınları, lazers var, tüp bebek, Bayan (rezonans manyetik), KTS (bilgisayar tomografisi) modern tıbbın mucizesi vardır. Eğer bir doktor olmak için tıp okumak gerekir istiyorum. Eğer bir doktor olmak için Tıp Fakültesi'nde tıp okumak gerekir istiyorum.
  Tıp bir anlamı vardır. Doktorlar medic, insanlar hasta ne verir. Bu hastalıkların tedavisi için ilaç kullanırlar. Orada ilaçların farklı türü vardır. Tablet, kapsül, hap, şurup, krem ve spreyler bazı ilaçlar bulunmaktadır. insanlar doktor uymalı
  tavsiye onlar ilaçları kullanın.
  büşra40 bunu beğendi.
 3. büşra40

  büşra40 Üye

  Katılım:
  9 Mart 2010
  Mesajlar:
  191
  Beğenileri:
  290
  Ödül Puanları:
  0
  teşekkür ederim yardımcı olduğun için fakat düzgün cümleler yok içinde yanlış çeviriyolar çeviri programları ama genede saol..
 4. 1907fb1907

  1907fb1907 Üye

  Katılım:
  6 Mart 2010
  Mesajlar:
  301
  Beğenileri:
  215
  Ödül Puanları:
  0
  naparsın işte canım
  sende sağol =)

Sayfayı Paylaş