arkadaşlar çok acilll!!!!size zahmet olacak ama

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde AAHME tarafından paylaşıldı.

1. AAHME

AAHME Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    0

Aşağıdaki metinleri türkçeye çevirirmisiniz?
    Good evening!Today's discussion topic is this: "Was life better in the past?" We have four guests here in the studio and we are going to talk about past routines and habits.

I'm Emily.I used to work very hard.Ihad a lot of work to do at work and at home because we didn't have modern machines to **** us.We used to go out for shopping on saturdays and for picnics on sundays.I didn't use to stay at home.Now I don't want to go out because I am old.There are a lot of dangers in the streets.Those days were safer."

önceki gönderdiğim yanlıştı doğrusu budur.
  2. almina_demi

almina_demi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar! Bugünkü tartışma konusu şudur: "hayat geçmişte iyi miydi?" Burada stüdyoda dört misafirler var ve geçmiş rutinleri ve alışkanlıkları hakkında konuşmak için gidiyoruz.

Ben Emily.Ben çalışmaya alışık olduğum çok iş yapmak ve evde biz modern makineleri yoktu, çünkü bir sürü zor iş.Ihad **** yanıtlayacağız cumartesi ve alışveriş için dışarı çıkmak için kullanılan sundays.I pikniklerde home.şimdi kalmak ben old.orada sokaklarda.Those gün tehlikelerin bir çok güvenli olduğunu, çünkü dışarı çıkmak istemiyorum kullanmadık. "

ASLINDA ÇEVİRİ BAZEN YANLIŞ ÇEVİRİO...ama bundan sonra Google Translate size yardımcı olabilir...
    AAHME bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş