Arkadaşlar Çok Önemli Bir Bakın

Konu 'İngilizce 9. Sınıf' bölümünde elif233 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. elif233

elif233 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar benim ödevim milli park tanıtma o yüzden yardım ederseniz sevinirim

türkçeleri burda ingilizce çevirebilen arkadaşlar yardım etsin lütfen

artvin ile şavşat ilçesi sınırlarında bulunuyor.karagöl sahara 20 km alana sahiptir.karagöl saharada vadi dağlar göller ağaçlar ve köy bulunuyor.köyde 900 kişi yaşamaktadır.hayvanlar var.hayvanlar;kartal kuş doğanlar atmacalar tilki ayı ve balık bulunuyor.1994 de milli park ilan edildi.karagöl saharada bir çok göl bulunuyor.çok ünlü bir manzarası var.genellikle ziyaretçiler balık tutuyor,yürüyüş yapıyor,tırmanıyor ve kamp yapıyor

ARKADAŞLAR BUNU İNGİLİZCEYE ÇEVİREBİLİRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM YA DA EĞER SİZDE BU KONU HAKKINDA ÖDEV YAPMIŞSANIZ ONUDA KOYABİLİRSİNİZ ŞİMDİDEN HERKEZE TEŞEKKÜR EDİYORUM
  2. mavikedi_123

mavikedi_123 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    artvin Ile Şavşat ilçesi sinirlarinda bulunuyor.karagöl sahara 20 km Alana sahiptir.karagöl saharada Vadi daglar Göller verdiler köy bulunuyor.köyde 900 Kisi yaşamaktadır.hayvanlar var.hayvanlar; kartal kuş Doğanlar atmacalar Tilki Ayı ve balık bulunuyor.1994 de milli parkı Ilan Edildi . Karagöl saharada Bir Eklendi çok Göl bulunuyor.çok Ünlü Bir manzarası var.genellikle ziyaretçiler balık tutuyor, yürüyüş yapıyor, tırmanıyor ve kamp yapıyor

teşekkür et butana basman yeterli
    nar çiçegi123 bunu beğendi.
  3. mavikedi_123

mavikedi_123 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

arkadaşlar benim ödevim milli park tanıtma o yüzden yardım ederseniz sevinirim

türkçeleri burda ingilizce çevirebilen arkadaşlar yardım etsin lütfen

artvin ile şavşat ilçesi sınırlarında bulunuyor.karagöl sahara 20 km alana sahiptir.karagöl saharada vadi dağlar göller ağaçlar ve köy bulunuyor.köyde 900 kişi yaşamaktadır.hayvanlar var.hayvanlar;kartal kuş doğanlar atmacalar tilki ayı ve balık bulunuyor.1994 de milli park ilan edildi.karagöl saharada bir çok göl bulunuyor.çok ünlü bir manzarası var.genellikle ziyaretçiler balık tutuyor,yürüyüş yapıyor,tırmanıyor ve kamp yapıyor

arkadaşlar bunu ingilizceye çevirebilirseniz çok mutlu olurum ya da eğer sizde bu konu hakkında ödev yapmışsanız onuda koyabilirsiniz şimdiden herkeze teşekkür ediyorum
    Genişletmek için tıkla...
    yardımcı oldummu
  • celda

celda Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    söyleşi türü

arkadaşlar bana acil söyleşi türünde metin lazım yardımcı olurmusunuz

:D:D:D:D:D:Dlütfeeeeeeeeeennnnnnnn:(
  • mavikedi_123

mavikedi_123 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar bana acil söyleşi türünde metin lazım yardımcı olurmusunuz

:D:D:D:D:D:Dlütfeeeeeeeeeennnnnnnn:(
    söyle yapimm
  • Chrono

Chrono Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

artvin Ile Şavşat ilçesi sinirlarinda bulunuyor.karagöl sahara 20 km Alana sahiptir.karagöl saharada Vadi daglar Göller verdiler köy bulunuyor.köyde 900 Kisi yaşamaktadır.hayvanlar var.hayvanlar; kartal kuş Doğanlar atmacalar Tilki Ayı ve balık bulunuyor.1994 de milli parkı Ilan Edildi . Karagöl saharada Bir Eklendi çok Göl bulunuyor.çok Ünlü Bir manzarası var.genellikle ziyaretçiler balık tutuyor, yürüyüş yapıyor, tırmanıyor ve kamp yapıyor

teşekkür et butana basman yeterli
    Bana sanki metnin ingilizceye çevrilmiş halini istedi gibi geliyor.
  • Okeanus

Okeanus Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    635
    Ödül Puanları:
    0
    It is between Artvin and Şavşat.
    Sahara Karagöl has 20 km area. Trees, mountains, lakes, valleys and villages are in Sahara Karagöl. 900 people live in there. It has lots of animals such as eagles, hawkes, foxes, bears and fish. It was declared a national park in 1994. Karagol Sahara has many lakes. It is famous for landscape. Visitors often catching a fish, doing hiking, climbing, and camping.
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş