arkadaslar ing sf students book 116nın cevirisi

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde Adam Akıllı tarafından paylaşıldı.

1. Adam Akıllı

Adam Akıllı Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar ing sf students book 116nın cevirisi ogretmen cevirisi luttttttttttffeeeeeeeeeennnnnnnnnn
  2. firdevs tan

firdevs tan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sayfa 116:

O Pekin Olimpiyatları Bronz Madalya var çünkü bu Bryony Shaw hayatının en mutlu günlerinden biridir. Bryony, şimdi, Londra'da 2012 yılında Altın Madalya kazanmak istiyor. Britanya'da her ülke olduğu için ve o burada çok rüzgâr sörfü yarışmalarında yarıştı Bryony emindir. Bu yüzden, o tecrübe çok var. Bryony gerçekten bu sporu seviyor. Ben uzun yıllar zor uygulanan çünkü "ben su olmaktan ve serin, temiz hava solumak hissini seviyorum. Olimpik bir Bronz Kazanma harika. Ben bir hobi olarak 1998 yılında ailemle birlikte bu spora başladım. Biz, o zaman karar yarışmalara katılmak ve temas UKWA (Büyük Britanya Rüzgâr Sörfü Birliği). Elbette, başlangıçta hiçbir şey alamadı, ama biz arkadaş edindi ve deneyim kazanmıştır. i olunca 1999 yılına kadar ailemle birlikte uygulama devam. 16 yaşında 17 Şampiyonu altında Aloa ben ve birçok ulusal ve uluslararası rekabet yarıştı 2008 yılında, ben Olimpik Rüzgâr Sörfü Sınıf Neilpryde Rs de Bronz Madalya kazandı. Pekin'de bir spor ya da bir şey başarılı olmak istiyorsanız başka, sen gerçekten ne istediğini bilmesi gerekir. Ben bu çok önemli olduğunu düşünüyorum. "Bryony 2012 yılında Olimpiyatlar için uzun saatler için zor yetiştirir. Hâlâ 15 yaşın altında ve Güney Doğu Bölgesi Squad çalıştırıcı zaman bulur. Ileride bu sporda yeni şampiyonlar olacak umuyoruz.
  3. Adam Akıllı

Adam Akıllı Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    internetmi ogretmen cevirisimi
  4. PRENSES AL

PRENSES AL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım belliki internet çevirisi çünkü cümlenin başı nere sonu nere o bellimi:cool::p

Sayfayı Paylaş