arkadaşlar lütfen yardımcı olun öğrenmem gerekiyor.

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde esseemea tarafından paylaşıldı.

1. esseemea

esseemea Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    19

doğru yerde mi konu açtım bilmiyorum ama bunu yazmak zorundayım.şimdi ne yalan söyleyeyim biraz tembellik yaptım.istediğim liseyi kazanamadım.belki kontenjandan girerim ama zor.yarın tercihler yapılacak.şimdi ben istemediğim bir liseye girersem ve puanları yükseltirsem diğer liseye girme gibi bir şansım var mı :eek: biliyorum çok saçma bir soru ama liselerde geçiş hakkı var diye duydum.tüm derslerimi güzel yaparsam yüksek liselere örneğin pertevniyal veya vefa lisesi gibi liselere girebilir miyim?bu arada puanım o kadar da düşük değil yani en kötü ihtimal bir anadolu lisesine girebilirim.lütfen cevap verin başka kimseye soramıyorum:(
  2. esseemea

esseemea Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    19
    arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan biri varsa lütfen yardımcı olsun :(
  3. esseemea

esseemea Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    19
    çok teşekkür ederim ben onları örnek olarak vermiştim :) yani o liseleri istemiyorum.kazanamayacağımı biliyorum. yakınımızda olan daha iyi bir liseyi istiyorum :eek: inşallah kabul ederler . çok teşekkürler.
  4. abdullah3468

abdullah3468 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    niçin islama inanıyoruz kompozisyon

niçin islama inaniyoruz kompo. ne olur arkadaşlar yardım hadı :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: yoksa sınıfta atılıcam hadiiiiiiiiii önemliiiiiii:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Sayfayı Paylaş