Arkadaşlar Pasifik yayınları sayfa 146-157 arası yapan varmı?

Konu 'Türkçe 7. Sınıf' bölümünde emre50 tarafından paylaşıldı.

1. emre50

emre50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar Pasifik yayınları sayfa 146-157 arası yapan varmı? Eğer Yapanınız varsa 2 dk yazcak bitcek eğer bana yapamadığınız sayfa sorucaksanız en son 145 e kadar sölerim haberiniz olsun. ;);););););):D:D:D:D:D:D:D:D
  2. Adenozin

Adenozin Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    64
    Soruları yazarsan yardımcı olabilirim.
  3. balelblom

balelblom Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bendeolsa anında size yazmıştım dostlar
  4. esra_00

esra_00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sayfa 148 4.etkinlik

Şimdi biraz daha büyüdük.Eskisinden daha çok bilgi sahibiyiz.Hayatımızın her anında kendimizi geliştirmeliyiz.Ne kadar zor olursa olsun,bilgiyi yakalamak bizim elimizde.Her zaman yaşadığımız çevreden haberdar olmalıyız.Toplumumuzdaki gelişmeleri izlemeliyiz.Sonuç olarak;çağdaş bir birey olmalı,kendimizi geliştirmeliyiz.

Sayfa 149 5.etkinlik

Not:Kısa kısa yazıyorum.

Okullar açılıyor... : Okullar açılıyor ve zaman ilerledikçe bilginiz artıyor.

Doğum yaşınızla bilgi ....?: Her yaşın öğrenmesi gereken bilgiler vardır..

Ruh cüceliği kadar...: Pozitif olmazsak,bundan daha kötüsü olamaz.

Terbiyede amaç....: Terbiyeli insanlar ne yaptıklarını,ne söylediklerini,ne bildiklerini,ne hissettiklerini bilirler.Kendilerini bildiklerinde de çevrelerindeki kişileri de bilirler.

Yaşadığınız günün...: Kişi yaşadığı yerin,günün,semtin,mahallenin hal ve durumunu bilmeli.Bilmezse çok zorlanır.

Okumaya daldıkçaa...: İnsan okudukça bilgi sahibi olur.

Dediklerimi ... : Yani bu konudaki görüşlerimin bir kısmı.Hiçbir şey anlatmadığım halde çok buluyorsanız yanılıyorsunuz' demek istiyor.

Öyle bir devirde...: Yaşadığımız devir bizi zorlasa da çabalayarak bunun üstesinden gelebiliriz.

Ahh şu anneler ! Şimdi çıkmam lazım umarım yardımcı olmuşumdur :D Hepsini tek tek yazdım.Bi teşekkür yeter :):)
  5. balelblom

balelblom Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vay detaylıca :)

Sayfayı Paylaş