ArkadaŞlar su sorulari yapabİlen varsa yardim edebİlİr mİ ??

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde DeLiDaDaS tarafından paylaşıldı.

1. DeLiDaDaS

DeLiDaDaS Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0

arkdaşlar parantez içindeki kelimleri boşluklara yerleştircez ama sıfatsa sıfat şeklinde zamirse zamir şeklinde yazılacak ben bazılarını yapabildim lütfen yardım edin
    1-I like _______ activities nost abd I can learn by doing something _________ (physical)
    2-A verbal learns foreign languages very_______ (easy)
    3- team is _______ very today; they are playing _________(good)
    4-left-brained people express them selves _________and they solve problems_______(verbal/logical)
    5-mr.robinson never drives very __________(fast)
    6-we visit the earth __________(regular)
    7-Don't go to Mr.Gordon's room now.Heis very _________; he is talking to someonetly __________ one the phone (angry)
    LÜTFEN ARKADAŞLAR YARDIM EDİN YARINA YARDIM EDENE TEŞKKÜR ETCEM SÖZ VALAHA LÜTFEN ARKDAŞLAR :s
  2. DeLiDaDaS

DeLiDaDaS Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar parantez içindeki kelimleri boşluklara yerleştircez ama sıfatsa sıfat şeklinde zamirse zamir şeklinde yazılacak ben bazılarını yapabildim lütfen yardım edin
    1-I like _______ activities nost abd I can learn by doing something _________ (physical)
    2-A verbal learns foreign languages very_______ (easy)
    3- team is _______ very today; they are playing _________(good)
    4-left-brained people express them selves _________and they solve problems_______(verbal/logical)
    5-mr.robinson never drives very __________(fast)
    6-we visit the earth __________(regular)
    7-Don't go to Mr.Gordon's room now.Heis very _________; he is talking to someonetly __________ one the phone (angry)
    LÜTFEN ARKADAŞLAR YARDIM EDİN YARINA YARDIM EDENE TEŞKKÜR ETCEM SÖZ VALAHA LÜTFEN ARKDAŞLAR :s
  3. Johnny_

Johnny_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Spam yaptığının farkındamısın ?

Sayfayı Paylaş