arkadaşlar türkçeden ingilizceye yanlışsız çevirebilirmisiniz lütfennnnnn

Konu 'İngilizce Pratik' bölümünde deniz424 tarafından paylaşıldı.

1. deniz424

deniz424 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

benim adım gökan.11 yaşındayım ve ben bir öğrenciyim.karaağaç atatürk ilköğretim okulunda okuyorum.2 kız ve 1 erkek olmak üzere biz 3 kardeşiz.ben ve ailem cumartesi ve pazar sabahları erken kalkarım.elimi yüzümü yıkadıktan sonra pijamalarımı çıkartırım elbiselerimi giyerim ve kahvaltımı yaparım.okulum çok uzak değildir.okula yürüyerek giderim.kışın güneşli günleri çok severim.güneşli havalarda daha iyi yürüyebilirim.okulda tüm derslerimi severim.fakat en sevdiğim ders türkçedir.bu derste ben tahtaya yazı yazbilirim ve okuyabilirim.şimdi okuldayım.sıramda oturuyorum arkadaşlarımla konuşuyorum.sıra arkadaşımı çok severim.sabahları derslerimiz saat 08.40da başlar.öğlen yemeği için eve gideriz.hava yağışlı ise bahçeye çıkmamalıyız çünkü ıslanırız ve hasta olabiliriz.hava güzel olduğu zaman bahçede top oynamayı çok severiz.ben iyi top oynarım fakat kız arkadaşlarım iyi top oynamaz.akşamları bir saat televizyon seyrederim.saat 10.30'da uyurum.
  2. Fnd.Mmsgl

Fnd.Mmsgl Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    My name is Gökhan.I'm 11 years old.I'm a student.I read in Karaağaç Primary School.I'm have got 2 sisters.We get up early at the weekend.After I wash my hand and my face, I take off m pyjamas. Then, I wear my cloths an I have breakfast.My school isn't far.I go to school on foot.I like sunny days in the winter.I can walk better sunny days.I like all lessons.But, my favourite lesson is Turkish.I can read and can write on board in this lesson.Now, I staying in school.I sitting on my desk and talking with my friend.I like to my desk friend.Our lessons start at 08:40.We go to our home for lunch.We shouldn't go to garden in rainy weather.Because, we get wet and we could be ill.We like to play football in garden when the weather is nice.I play football very good.Because, my girlfriends can't play football very good.I watched on TV a hour evenings.I sleep at 10:30.

Sayfayı Paylaş