arkadaşlarıma özel!!!!!!!

Konu 'Tanışalım' bölümünde şimşek ramazan tarafından paylaşıldı.

1. şimşek ramazan

şimşek ramazan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bilmiyorum ama ben yine kendimi anlatmak istedim ben ramazan istanbulda oturuyorum.düz lisedeyim ileride çoçuk doktoru veya zihinsel gelişim öğretmeni olmak istiyorum bilmiyorum ama böyle kardeşlerime bir faydam olur dedim iyişallah hedefime ulaşırım:)

bu siteyide ödev araken buldum gerçekten çok güzel bence bir birlik ve bütünlük var işte doğallık budur bence.

Galatasaylıyım.futbol oynamayı,müzik dinlemeyi,arkadaşlarımla birlikte gezmeyi severim bilgisayara fazla takılmam
    özelliklerimden bahsedersem;kendimi övmek gibi olmasında gayet iyi ,dürüst ,sözünde duran, hoşgörülü ,çoçukları seven gerektiğnde fedakarlık yapan,sevecen insanları ne olursa olsun seven(bazı insanlar vardır sıkıldığı zaman bütün insanlardan nefret eder ben öle değilim :)),mutlu olduğum zaman benim karşımdaki insanında mutlu olmasını isterim.her zaman iyi düşünürüm yardım severim ailemle aram süper, hele arkadaşlarımla daha süper
    erzincanlıyım
    işte ben böyle biriyim böyle bir yazıyı sitede kardeşim yazmıştı ben de ondan esinlenerek yazdım.

bu sitede birkaç arkadaşla tanışabildim diğer arkadaşlarımlada tanışmak isterim;) :shy:
  2. REYY@N

REYY@N Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin ben reyyan...kendini çok güzel tanıtmışsın..iyi forumlar....((((((((((((((==
  3. mormelek

mormelek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ramazan bende melek tanıştığıma cok memnun oldum anlattıklarına göre cok iyi birine benziyorsun umarım seninle iyi arkadas oluruz seni sevdim gercekten iyi forumlar canım
  4. MaKeaTyTtö!

MaKeaTyTtö! Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    16
    Hoşgeldin.. Ben de Selma.. İnşallah daha fazla memnun olursun :)
  5. nazannn

nazannn Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin.....bende nazan....

kendini cok guzel tanıtmıssın
  6. nazannn

nazannn Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anlatıklarına gore iiiiiii bi arkadassın inşallah senınle ve diğer arkadaslarla iiiii arkadas oluruz :)

aradıqımı ßuLamayac**lma qör€ ßuLduqumLa Y€tin€ßiLirim

Sayfayı Paylaş