Armin van Buuren Konseri

Konu 'Etkinlikler & Organizasyonlar' bölümünde ArminOnly tarafından paylaşıldı.

 1. ArminOnly

  ArminOnly Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  23 Nisan 2010
  Mesajlar:
  79
  Beğenileri:
  78
  Ödül Puanları:
  18

  Godskitchen Urban Wave
  ARMIN VAN BUUREN @ Küçükçiftlik Park / Maçka
  JOCHEN MILLER

  BEEGEE (FG 93.7)
  Nurettin Çolak (FG 93.7)


  FG 93.7’nin sunduğu dünyanın 1 numaralı DJ’i Armin Van Buuren, Godskitchen Urban Wave partisi için bir kez daha İstanbul'da! Geçtiğimiz sene İstanbul da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında onbinlerce elektronik müzik severe hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim yaşatmış olan Boombox sahnesinin şu an tasarımcıları tarafından bir sır olarak saklanan yenilenmiş ve gelişmiş versiyonu dünyada ilk kez 2 Temmuz tarihinde İstanbul'da kurulacak.

  2 Temmuz tarihinde Godskitchen Urban Wave, eşsiz sahne deneyimi bir seviye yukarı taşıyarak geliyor!

  Godskitchen Urban Wave: Armin Van Buuren partisinde dünyanın en iyi DJ'ine, Türkiye'nin en iyi DJ'i BeeGee ve yaptığı prodüksiyonlarla Armin Van Buuren’in setlerinde sıklıkla yer bulan FG 93.7'nin genç yeteneklerinden Nurettin Çolak eşlik edecek. Godskitchen Urban Wave partisinin bu seneki sürprizi ise Hollanda’nın son dönemde yetiştirmiş olduğu en önemli Trance DJ’lerinden Jochen Miller da performans gösterecektir.

  ----------------------


  Bir aksilik olmazsa bende konserde olacağım. Hayatımın konseri olacak. Kendisi asla bilmeyecek ama bana yeni bir hayat sundu bu adam. Yaptığı müzikle kendine bağladı. Neyse işte.. Gün sayıyoruz...

Sayfayı Paylaş