Artik senİ sevmİyorum

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde MaKeaTyTtö! tarafından paylaşıldı.

1. MaKeaTyTtö!

MaKeaTyTtö! Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    16

Artık aşkını hiçbir şekilde istemezken sensizliğin çıldırtan yalnızlığında boğuluyorum. Unutma çabasında sığındığım limanların geçiciliğini hissetmenin acısını yaşıyorum. Tüm kin ve nefretimle seni üzmek, yakmak istiyorum. Sonraysa avuçlarıma bakıp, “Bunlar senin sıcaklığını bekliyordu ya bir zamanlar!” deyip, sana kıyamıyorum. Aşkını yok etmenin tek yolunun seni yok etmek olduğunu biliyorum. İçimdeki seni yok etmek? Bazen bundan korkuyorum. Ya tamamen unutsam, o zaman doğru olur belki Sezen Aksu’nun fısıltıları… “Şimdilerde yalnız bir semt adı vefa” Artık acımıyorum, sadece hatırlayıp gülümsüyorum. Ben de uyandırdığın her güzel his için sana teşekkür borçluyum. Yokluğunun tek avuntusu hayal olurdu ya, artık avuntuya ihtiyacım kalmadı. Bir yandan unutmak isterken, öte yandan bundan korkuyorum. Unutmak geçmişe, yaşanan güzel şeylere, o çılgın ve taze aşkıma ihanet olur mu? Sadakati yeğliyorum.
    Şimdilerde unutmaktan korkarak seni unutmaya başlıyorum. Geçmişin gülümseten her anısında seni yaşıyorum. Ve düşüne düşüne seni bitiriyorum. Her an soğukluğumla sende uzaklaşırken içimdeki aşk kırıntılarıyla sana ihtiyaç duyuyorum. İçimdeki kocaman sen arzusuyla senden kaçıyorum. Biten bir şeyleri zorlayıp kasıyor oluşumu anlamıyorum. Buna zorlayan belki de kinimdir. Özür dilerim ama seni affedemiyorum. Değil aşkın, dostluğun arkadaşlığından bile korkuyorum. Kinimin bitmesinin tek yolu senin bitmen.
    Her şeyim oluşunla senden uzaklaşıyorum. Ve bittin artık! Yok ettim seni. Adındaki her bir harfe taparken, çıkarıp attım seni alfabemden. Seni ve yalanlarını istemiyorum. Dostluğunu, arkadaşlığını istemiyorum. Artık seni sevmiyorum!!
  2. Toгgαи

Toгgαи Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.809
    Ödül Puanları:
    38
    Her şeyim oluşunla senden uzaklaşıyorum. Ve bittin artık! Yok ettim seni. Adındaki her bir harfe taparken, çıkarıp attım seni alfabemden.

Dostluğunu, arkadaşlığını istemiyorum. Artık seni sevmiyorum!!

Çok güzel yazmışsın canım benim :) benim duygularımada tercüman olmuş. :)
  3. (¯`•вєуαz мєℓєк•´¯)

(¯`•вєуαz мєℓєк•´¯) Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    36
    Bir yandan unutmak isterken, öte yandan bundan korkuyorum. Unutmak geçmişe, yaşanan güzel şeylere, o çılgın ve taze aşkıma ihanet olur mu? Sadakati yeğliyorum.

çok güzel olmuş çok beğendim canım:)
  4. --su--

--su-- Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel..
  5. merweee_1130

merweee_1130 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    98