AŞk - gurur - Ö.lÜm

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde KaR_TaNeSi tarafından paylaşıldı.

1. KaR_TaNeSi

KaR_TaNeSi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1

AŞK - GURUR - Ö.LÜM

Bu kadar mı diyordu.Bu kadar mı Sevgin.Ya ne sandın Seni Sevdiğimi mi? Kız yıkılmıştı, telefon başında, bir şey söyleyemiyordu, Ağlıyordu, sessizce.Bir ara d.elikanlı kızın hıçkırıklarını duydu.Niye konuşmuyorsun, ağlıyormusun yoksa... Senden bıktım diye mi ağlıyorsun.Benim için fark etmez.Genç kız hıçkırıklar içinde çıkan boğuk bir sesle, bardağı taşıran bu söze dayanamayıp, anlamadın mı sersem, sen ya da ben ne farkeder.Ayrıldığımıza ağlıyorum ben senin acınacak haline ağlıyorum.d.elikanlı sustu, oysa kız bunları söylerken seviyordu.Daha öncede sevmişti ve sevecekti.Ama yapacak birşey yoktu.Bu sözler karşısında direnen gurur vardı.Gurur ve sevgi ne ters kelimelerdi ve sonunda sevgi ağır bastı.Telefonu kapatırken ****kanlı soğuk bir sesle "ELVEDA", dedi.Genç kız gururunu ayaklar altına alarak son bir defa "SENİ SEVİYORUM" DEDİ.Telefonu kapatırken ****kanlı düşündü.Niye yapmıştı.Oysa o da seviyordu.Sevdiğini itiraf etmek için bir defa telefona (saldırdı) sarıldı.Ama geç kalmıştı.Telefon cevap vermeyince genç kızın evine gitti.Kalabalıkta şaşırdı,ve acı tren sesiyle irkildi,içeriden ağzının bir tarafından kan akan ceset çıktı.****kanlı yıkılmıştı.Gözyaşlarını tutamadı.Sana elveda diyeceğim uyan dediysede uyanmadı.Bir an kızın elindeki buruşuk kağıt gözüni ilişti.Buğulanmış gözlerini silerek,
    OKUDU; TÜM SEVENLERE İBRET OLSUN!
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2009
    €Lf bunu beğendi.
  2. durmus_0051

durmus_0051 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten teşekkürler paylaşım için
  3. berna_66

berna_66 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    29
    cok sacma!! bi erkek için ölmeye degmez!!! hayatın sonu değil ya
  4. Eruvhan

Eruvhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    sevgiye inanırım ama birisi için kendini öldürmek neye güvenipte öldürüyorsun ki çok saçma...
  5. Eruvhan

Eruvhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    KaRTaNeSi bu yazıyı sen mi yazdın ???

Sayfayı Paylaş