Aşk Nickleri

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde Moderatör Taner tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Taner

Moderatör Taner Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara

Ne zaman bir yaz yağmuruna denk gelsem sadece aklıma gelen sen olursun.Ansızın arkanı dönüp gidişin gelir.Her bir damla sel olur ardından.Tüm o damlalar damla damla sen olur.

Sen akşamın o kızıllığında batan güneşim,sen yağmur sonrası gökkuşağım,sen karın bembeyaz yaptığı o ormanların içindeki yeşilden güzel gözlüm.Sen her şeyimsin.

Yaşadığım her an yanımda olsan da seni özlemeye itiyor beni.Özlediğim,özleyeceğim,özlemimsin.

Gecenin karanlığında da,güneşin doğuşunda da,suyun her damlasında da hep aklımdasın ve tek sevdiğimsin unutma.

Senin martı olmanı isterdim bembeyaz kanatların olmak ve bensiz uçmaman için..Senin o rengarenk baharın olmak isterdim bensiz çiçekler açmaman için.

Sevgilerin en güzeli seni sevmek.Aşkların en güzeli seninle aşık olmak.Yaşamanın en güzel amacı uyandığımda yanımda seni görmek.

Sana bana karşı ihanetini hatırlatacak şiir ve sözler hediye ediyorum okudukça o bana kalleşlik ettiğin günleri hatırlayasın diye.

Şu hayatta senin için göz yaşı döküyorum yıllardır senin için değer sevgilim,aşkım,her şeyim beni bıraktığın gün soldum bir ağaç gibi döküldü yapraklarım.

Ayrılırken bir laf vardır o laf elveda sen söylemesen de karşındaki anlar çok can yakar bu acı.

Sen vereceğim son nefesim olsan,o nefesi vermemek bu dünyadan göçmemek için elimden geleni yapardım senin için.

Bana bin yıl ömür verseler gene seni severim,seveceğim,sevdiğim.

Seni o kadar sevmiştim sevenleri ayırmak günah derler sen benim sevdin mi ki günah olsun vefasız sevdiğim

sen haa!!
    beni haa!!
    sevmek haa!!
    uykumuz var dediysekte ayakta uyut demedik
  2. Moderatör Taner

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara
    Sen beni bıraktığın gün sensizlik canıma tak ettiği zaman aklımdan geçen söz seni seviyorum buna inan.

Gözlerim hep seni arıyor sen gittiğin günden beri bende kalan sadece hasretin o günden beri.​

Benim sana karşı bu sevdam sürgün sen ise bana küstün ayrılık biz sen gittiğin gün.​

Sen benim adı asla anma,anamazsın sen benim dostum bir yana düşmanım bile olamazsın.

Şu an senin için düşündüğüm tek şey hani ayrılmayacak hani ayrılmak yok diyordun bana ne oldu aşkta sözünden dönmek var mıymış.​

Vakit geldi gitmem gerek artık bu yürek seni unutmayacak ve seni kendinden ayırmayacak ben senden ayrılmadım beni senden sen ayırdın.
    ziynet yavuz, Red94 ve babygirl->seda bunu beğendi.
  3. Moderatör Taner

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara
    Gözlerini düşünüyorum,gözlerini gözlerimin önünde hayal ediyorum her gece ki gibi ve hayal alemine dalıyorum sessizce.Gözlerinden derinliklere inerek her yer karanlık her yer ürkütücü bir tek sen varsın içimi ısıtan hayata bağlayan..

Keşke giden sadece sen olsaydın..Seninle birlikte sevgin de yok olup gitti ..Aynı senin gibi acımasızca,harap ederek, ardına bakmadan,sessiz ve usulca..Tıpkı senin gibi..

Sana gitme diyemedim.Çünkü biliyordum desem de gidecektin.Ve işte gidiyorsun ardına bakmadan.Biliyordum bırakıp gideceğini.Keşke bilmeseydim..

Zaman durmaz ,kalbim atmaz oldu git gideceğine varacağın yere kadar tıpkı ardına sessiz ve usulca git bakmadan​

Seni sevdiğimi bilmeden,her şeyden habersizce ve hiç birini asla öğrenmeyeceğin dünyaya seni seven beni bilmeden git..
    ziynet yavuz, Red94 ve babygirl->seda bunu beğendi.
  4. PassionFlower

PassionFlower Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
  5. Moderatör Taner

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara
    Önemli değil
    Rica ederim

Bir teşekkür yeterli :D
  6. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    hepside çok güzeller eline sağlık

Sevgilerin en güzeli seni sevmek.Aşkların en güzeli seninle aşık olmak.Yaşamanın en güzel amacı uyandığımda yanımda seni görmek.
  7. Moderatör Taner

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara
    Rica ederim Seda
  8. Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Yaşadığım her an yanımda olsan da seni özlemeye itiyor beni.Özlediğim,özleyeceğim,özl emimsin

Bu Çok güzelmiş..:D
    Tabii diğerleride öyle..
    Emeğine Sağlık Taner^m..:)
  9. Moderatör Taner

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara
    Rica ederim Özlem :)