Aşk & Sevgi Yazıları

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde Berkay VARANGEL tarafından paylaşıldı.

1. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29

“Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir?”diye hiç düşündünüz mü? Birileri düşünmüş olmalı ki, aşkın reçetesi hazırlandı… Dozunu tutturmaksa size kaldı
    İLACIN ADI: Aşk * Familya: Sevdaca * Bitki adı : Aşkus Tadarus
    * Elde edilişi: Aşkı elde etmek için türlü yöntemler vardır. Birinci yöntem için ilkel maddeler, para, bir çift söz ve bir çift kesici gözdür. Fakat bu yöntem pahalı olduğu için, endüstride başka yollarla elde edilir. Özellikle orta insanlar arasında aşk, parasız-pulsuz, belirli bir süre “gözleme” yardımı ile elde edilir. Bu şekilde elde edilen aşk saf değildir. Çeşitli randevularla kristalleştirilir ve daha sonra saf olarak elde edilir.

* Fiziki özellikleri: Pembe renkli kristallerden olusur. Kalpte yerleşir. Keskin lezzetlidir. Özellikle iç organlarda hissedilir. İlk resmi tanımı Adem ile Havva tarafından yapılmış, sonra insanlar tarafından geliştirilmiştir.
    * Kimyasal özellikleri: Kaba sözlerden alınır. Formülü hemen değişir. Aslında aşk dayanıklı bir madde değildir. Parasızlık, sefillik, yalancılıkla “geçimsiz” bir ilaçtır.
    * Saflık muayenesi: Aşkın ne ölçüde “saf” olduğunu anlamak için ihanet, aldatma, matrak geçmeyle ne ölçüde dayanıklı olduğu anlaşılır.
    * Miktar tayini: Aşk enjekte edilmiş ve hassas tartılmış bir insan, bir haftada kilo kaybederse bu uluslararası ölçülere göre en az Romeo-Juliet, Türk ölçülerine göre Leyla Mecnun aşkına eşittir.
    * Önerilen doz: Nişan ve nikahta az dozlarla alınmalıdır. Aşk çeşitli biçimlerde görülebilir. Bilim aşkı, sanat aşkı, doğa aşkı gibi..
    * Hastalığın belirtileri: Kalp çarpıntısı. Uçma hissi, gözlerde kararma, sevdiğinden başkasını görememe şeklinde özel bir körlük. Mantık kaybı. Uykusuzluk, iştahsızlık, terleme..
    * Kullanışı: Kalbi hızlandırmak için, alçak dozda. Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur. Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır.Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda güldürücü etkisi vardır.
    * İlacın reklam sloganı: Karanfilim ez beni, çift kanatlı tülbentten süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz beni…

2. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Aşk Yemini

Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine… Seni bir ömür seveceğime…Kelebek lerin renklerinin insani büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yasayacağıma… En yakin dostun, en yakin sırdasın, en yakin arkadasın olacağıma… Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına… Her kızgın anini çiçeğe dönüştüreceğime… Her üzgün anında tebessümün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma… Yanında olmadığım ve varlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma… Gözümün gözüne deydiği her an; sana yeniden asık olup seni dünden de fazla seveceğime… Yasam boyu her sabah sana asık olarak uyanacağıma… Sen uyurken sana bakıp, Sen ve Ben için dualar edeceğime…Hasta olduğun zaman sana çorba yapacağıma… Seni asla üzmeyeceğime…Bilmeden seni kırdığım zaman hemen özür dileyeceğime… Beni tanıdığın gün, benden gördüğün neyse, ömrünce ayni beni göreceğine… Sevgimin asla değişmeyeceğine… Sevgimin asla azalmayacağına… Bilakis her gün büyüyen bir sevgiyle sana daha da çok bağlanacağıma… Seni asla ihmal etmeyeceğime… Senin sadece 14 şubat`ta değil, 365 tane Sevgililer Günü`n de 365 tane ismin olacağına… Sana yalan söylemeyeceğime… Başkalarının yanındayken seni asla unutmayacağıma… Elini usul usul, korka korka tuttuğum o ilk gündeki ayni heyecanı hep yasayacağıma… Bir ömür senin elini bırakmayacağıma…
    Bir ömür Canim olarak kalacağına… Tüm balonları senin için gökyüzüne salacağıma… Tüm çiçeklerde seni göreceğime… Her satırda seni yazacağıma… Seni çizeceğime ve sana sesleneceğime… Hiç bir şeyin, hiçbir zaman senin önüne geçemeyeceğine… Her günün bir öncekinden daha güzel olacağına… Her anin unutulmazlık zincirine bir yenisini ekleyeceğime… Sana her zaman ASKIM, UYUZ diyeceğime… Seni sonsuzluk kadar çok seveceğime… Seni, SEN olduğun için seni seveceğime…
    Seni Bir ömürden de öte seveceğime…
    Seni Seviyorum diyeceğime… AND İÇERİM
  3. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Aşk Duası

Rabbim
    Bir insan koy kalbime
    Ama o insan senin de
    sevdigin olsun
    Ve bana öyle bir insan sevdir ki
    O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun.
    Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce
    Onunla bulusmus olan sen olasin
    Onunla el ele tutustugumuzda
    Ikimizin uzerinde Senin elin olsun
    Bana öyle gözler göster ki
    Ben o gözlerden sana bakayim

Bana öyle bir sevgili ver ki
    O gözler cennete acilan iki pencere olsun
    Onunla oyle bir yolda yürüyelim ki
    Kilavuzumuz sen olasin ey Rabbim
    Oyle bir sevgili verki bana
    Ona sarildigimda kainat bize baksin
    Birbirine sarilsin
    Sevgimiz kurtla kuzulari baristirsin
    Bize bakip seytan Adem’e secde etsin
    Günah sevap ugruna kendini feda etsin
    Olüler birer birer uyansin sevgimizle
    Bize öyle bir sevgili ver ki Rabbim!
    Sevgimizde Muhammed sevilsin
    Oyle sevelimki birbirimizi
    Hz. Hatice göklerden bize seslensin
    Ve desin ki
    “Bak ya Muhammed bak su sevgililere onlar bizde… bizde onlardayiz.

Bak Askimiz birkez daha yasaniyor yer yüzünde..
    Allah Askimizi öyLe cok seviyorki binlerce insana yasatiyor..
  4. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Aşk Sayıları

“Numeroloji: Aşk ve İlişki Rehberiniz” adlı kitabın yazarı Sonia Ducie’ye göre, doğum gününüzün, aşk hayatınız üzerinde inanılmaz ve büyüleyici etkileri var
    SONIA Ducie ‘ye göre numeroloji, diğer insanlarla olan fiziksel, duygusal, mantıksal ve ruhsal ilişkilerinizi anlamanızı sağlıyor.
    “Kişisel numara” nızı bulmak için yapmanız gereken işlem çok basit:
    Bunun için sadece doğum gününüz gerekiyor. Örnegin ayın 4′ünde doğduysanız, kişisel numaranız “4″ demektir. Eğer çift rakamlı bir günde, örneğin 15′inde doğduysanız, numaranız “6″ (1 + 5 = 6), ayın 29′ unda doğduysaniz, kişisel numaranız “2″ (2 + 9 = 11, 1 + 1 = 2) oluyor.
    BENCİL BİRLER
    Doguştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü “Hep ben, hep ben!” diyorsunuz. Bu bencil yapınız, insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

ROMANTİK İKİLER
    Romantizm, sizin için en başta geliyor. Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Siz de karşılığında sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız, almayı da öğrenmelisiniz.
    FLÖRTÇÜ ÜÇLER
    Flört tam sizin için. Ama bu çoğu zaman başınızın belaya girmesine yol açıyor. Çevrenizi sarmasını istediğiniz yakışıklı erkeklerden, asılsız dedikodulara kadar birçok konu sizi meşgul ediyor. Bu egiliminizle, hayatın gerçeklerinden uzaklaşmak istiyorsunuz.
    TUTKULU DÖRTLER
    Çok romantik ve tutkulu bir insansınız. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve tatmin etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Güven sizin için çok önemli. Daha doğal ve rahat davranarak ilişkinize heyecan katabilirsiniz.
    DEĞİŞKEN BEŞLER
    Rüzgar gibi değişkensiniz ve sizin bu yapınıza ayak uydurabilecek bir sevgiliye ihtiyacınız var. Hayatınızdaki her kişi ayrı bir macera. Aşk konusunda çok sabırsızsınız ve önünüze gelen herkesle birlikte olma eğiliminiz var.
    ŞEFKATLİ ALTILAR
    Çarşafların arasında çok yeteneklisiniz ve birine aşık olduğunuzda şefkatli ve cömertsiniz. Mantığınızla değil, kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayatınızda hiç olmazsa bir kez, kırdığınız bir kalbi onarmaya çalışın.
    HAYALCİ YEDİLER
    Sevdiğinize tapıyor, onun kendini mükemmel hissetmesini sağlıyorsunuz. Hayal kurmayı seven bir insansınız. Gerçekler sizi zorluyor. Bu yüzden uzaktan seveceğiniz bir erkeği tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmak bu yüzden biraz zor oluyor sizin için.
    OYUNCU SEKİZLER
    Çevrenizi büyülüyorsunuz. Sevdiğiniz sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendini bu konuda şanslı görüyor. Aşkta kontrolü elinizde tutuyor, oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsunuz. Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz. Bu yüzden etkileme gücünüzü ve zekanızı kullanın.
    CÖMERT DOKUZLAR
    Çok verici bir insansınız. Ödülünüzse, eşinizi mutlu görmek. Yumuşak ve oyunlar oynamaktan hoşlanan bir insandan çılgın ve vahşi bir yaratığa dönüşebiliyorsunuz. Çok çabuk sinirleniyorsunuz, neyse ki bu siniriniz kısa sürede yatışıyor
  5. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Aşk Haritası

Okuyun, ondan emin olun!
    BİRBİRİNİZİ gerçekten sevip sevmediğinizi anlamak için ipuçlarına ihtiyacınız var. İşte biz de bu ipuçlarını araştırdık. Biliyoruz aşk bağlarınız kuvvetli ama siz yine de emin olun!
    1- “Seni seviyorum. Sensiz duramıyorum” demeye doymuyorsanız.
    2- En bakımsız halinizi görmesine bile aldırmıyorsanız. Onunla rahatsanız.
    3- O sizin en bakımsız halinize bile bayılıyorsa. Sizi her halinizle seviyorsa…
    4- En sarhoş olduğu zamanlarda bile, asla size eski sevgilisinin adıyla hitap etmiyorsa.
    5- Eski sevgilinizi gördüğünüzde içiniz kıpır kıpır olmuyorsa.
    6- İş seyahatine çıktığında ondan haber alamadığınızda, sinirlenmek yerine, başına birşey gelmesinden endişe ediyorsanız.
    7- Gazetenin 3. sayfasını okurken gördüğünüz kötü haberler sizi çok etkiliyorsa ve “ya o da böyle bir kaza geçirirse” diye düşünüp telaşa kapılıyorsanız.
    8- Başınız çok ağrıdığında, uyumanıza yardım etmek için, bütün gece size Sindrella’yı ve Robin Hood’u anlatıyorsa
    9- Birlikte tatlı yaparken çok eğleniyorsanız. Her yeriniz tatlıya bulanıyorsa…
    10- Alışverişten sonra sizinle ilgileniyorsa. Ama sadece kredi kartı borcunuzu öğrenmek için değil, aldığınız şeyleri görmek için.
    11- Yedekte adam tutmak huyunuz, esrarengiz bir şekilde sizi huzursuz etmeye başladıysa.
    12-Sizin için çok önemli bir toplantıda, yüzünüzde bir gülümsemeyle hayallere dalıyorsanız.
    13- En ***** aşk şarkıları bile size son derece anlamlı geliyorsa.
    14- Eski Türk filmleri sizi ağlatmaya başladıysa.
    15- Çevrenizdekiler, sizin çok daha anlayışlı ve pozitif biri haline geldiğinizi söylemeye başladılarsa.
    16- Daha telefon çalarken, onun aradığını anlıyorsanız.
    17- Siz seyahatteyken, hergün çiçeklerinizi sulamak için size uğruyorsa.
    18- Size araba kullanmayı öğretirken, sabrını sonuna kadar muhafaza edebiliyorsa.
    19- Saçınızın rengini bir ton bile değiştirseniz, loş ışıkta dahi farkı hemen anlıyorsa.
    20- Birbirinizin kredi kartı şifresini biliyorsanız.
  6. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Aşkın Bilinmeyen Kanunları

İşte kimi zaman düşündüren, kimi zaman da güldüren aşk kanunları:
    - Harris Aksiyonu: Bütün iyiler kapılmıştır.
    - Paralel Teori: Harika yaratık eğer kapılmamışsa, mutlaka bir nedeni vardır.
    - Evrensel Gerçek: Aşkın gözü kördür. Diğer Evrensel Gerçek: Evlilik insanın gözünü açar.
    - Conways Kanunu: Yanınıza yaklaşan genç ve güzel kız, sizinle
    ilgilendiğinden değil, birini kıskandırmak için etrafınızda dönüyordur.
    - Beyaz Atlı Prens Kanunu: Prensi bulacağım diye çok kurbağa öpülür.
    - Donckels Perşembe Gecesi Kanunu: Gece saat üçte sadece şişkolar kalır.- Donckels Cuma Sabahı Kanunu: Pencere benim pencerem değil, oda benim odam değil, yanımdaki kim?
    - Kazablanka Kanunu: Sizinle beraber olsun diye sürekli para harcadığınız top model, gecenin sonunda resminizi çeken paparazzi ile buluşacaktır.- Onasis Kanunu: Para aşkı satın alamaz, ama çok şey halleder.- Gold Card Kanunu: Siz onun saçının rengine vurulduysanız, o da sizin kredi kartınızın rengiyle ilgileniyor olabilir.- Meyer Kanunu: Kuru fasulye yedikten sonra arabaya otostopçu kız alınmaz.- Olasılık Kanunu: Çok güzel, kibar, akıllı, hoş, zeki, cici bir kızla karşılaşma şansınızın arttığı yer, sizden daha yakışıklı, akıllı, zengin bir arkadaşınızın yanıdır.- Evrensel Kanun: Kadın erkeği anladığı anda, onun ne söylediğini dinlemekten vazgeçer.
    - Markus Kanunu: Her zaman daha iyisi vardır.
    - İkinci Markus Kanunu: Kaçmanız gerektiği anda göreceğiniz kabus, bacaklarınızın tutmadığıdır.
    - Rudner Kanunu: Beraber olduğunuz erkek; olgunlaştığında, yeni bir iş bulduğunda, tedavi gördüğünde düzelecek zannediyorsanız, bugün terk edin.
    - Temel Kanun: Aşk hayal gücünün aklı yenmesidir.
    - İstisna Kanunu: Kadınlar ya her şeyi unutur, ya her şeyi hatırlar.
    - Groening Kanunu: Evlilik deyince kadınlar merasimi anlatır, erkekler delikanlılık yıllarını.
    - Evlilik Kanunu: Tek başınayken, asla yaşamadığın sorunlara iki kişinin beraberce çözüm bulması sanatı.
    - Thom Kanunu: Evliliğin süresi, evlilik törenine harcanan parayla ters orantılıdır.
    - Grant Kanunu: ‘Tam evlenilecek kadın’ dediğiniz kadın, sizi nikahına davet edecektir.
    - Murphy Kanunu: Çöpü kim indirecek kavgası, her seferinde çöp kamyonu sokaktan geçtikten sonra biter.
    - Hartley Kanunu: Kendinizden daha çılgın biriyle asla beraber olmayın
    !!emine!! bunu beğendi.
  7. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Her Dilden AŞK

1.Türkçe SENI SEVIYORUM

2.ingilizce I love you

3.Almanca ich liebe dich

4.Fransizca Je t`aime

5.ispanyolca Te quiero

6.italyanca Ti amo

7.Arapça ‘uhibbuki (bayana); ‘uhibbuka (erkege)

8.Bengali aami tomake bhalobhashii

9.Bosna Volim te

10.Cantonese Ngo oi ney

11.Chickasaw Indian Chiholloli

12.Hirvatça Ja Tebe Volime

13.Danimarka dili Jeg elsker dig

14.Felemenk-Hollanda Ik hou van jou (Hollanda);

15.Ik zie u graag (Belçika);

16.Ik zeen a toch zu geire

17.Eskimo Akoolook

18.Estonya Ma armasten sind

19.Fince Mina Rakastan Sinua

20.Fransizca Je t’aime; Je t’adore

21.Irlanda Ta gra agam ort

22.Iskoçya Tha gradh agam ort

23.Yunanca s’agapo’

24.Hebrew Ani ohevet otcha (Erkege)

25.Ani ohev otach (Bayana)

26.Hindistan tumse meine pyar kiya

27.Macaristan Szeretlek

28.Endonezya saya sayang kamu

29.Japonca Kimi o ai shiteru; Aishiteru; Chuu shiteyo;

30.Ora omee no koto ga suki da;

31.Watashi Wa Anata Wo Aishithe Imasu

32.Kore Sa rang hae yo

33.Latince Te amo

34.Malaya dili Saya cintakan mu; Saya sayangkan mu

35.Kuzey Çin Wuo Ay Ni

36.Norveç jeg elsker deg

37.Polonya Ja cie kocham

38.Romence Te iubesc

39.Rusça Ya tebya lubliu

40.Ispanyol Te adoro

41.Isveç Jag älskar dig

42.Arnavutça Te Dua

43.Vietnam Anh yeu em (Bayana)

44.Em yeu anh (Erkege)

45.Farsça Tora dust darem
    !!emine!! bunu beğendi.
  8. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    50 İşaret ile Aşk

1- “Seni seviyorum” demeye doymuyorsanız.
    2- En bakımsız halinizi bile görmesine aldırmıyorsanız.
    3- En bakımsız halinize bile bayılıyorsa.
    4- En sarhoş olduğu zamanlarda bile, asla size eski sevgilisinin adıyla hitap etmiyorsa.
    5- Eski sevgilinizi gördüğünüzde içiniz kıpır kıpır olmuyorsa.
    6- İş seyahatine çıktığında ondan haber alamadığınızda, sinirlenmek yerine, başına birşey gelmesinden endişe ediyorsanız.
    7- Gazetenin 3. sayfasını okurken gördüğünüz kötü haberler sizi çok etkiliyorsa ve “ya o da böyle bir kaza geçirirse” diye düşünüp telaşa kapılıyorsanız.
    8- Başınız çok ağrıdığında, uyumanıza yardım etmek için, bütün gece size Sindrella’yı ve Robin Hood’u anlatıyorsa
    9- Birlikte tatlı yaparken çok eğleniyorsanız.
    10- Alışverişten sonra sizinle ilgileniyorsa. Ama sadece kredi kartı borcunuzu öğrenmek için değil, aldığınız şeyleri görmek için.
    11- Yedekte adam tutmak huyunuz, esrarengiz bir şekilde sizi huzursuz etmeye başladıysa.
    12- Sizin için çok önemli bir toplantıda, yüzünüzde bir gülümsemeyle hayallere dalıyorsanız.
    13- En ***** aşk şarkıları bile size son derece anlamlı geliyorsa.
    14- Eski Türk filmleri sizi ağlatmaya başladıysa.
    15- Çevrenizdekiler, sizin çok daha anlayışlı ve pozitif biri haline geldiğinizi söylemeye başladılarsa.
    16- Daha telefon çalarken, onun aradığını anlıyorsanız.
    17- Siz seyahatteyken, hergün çiçeklerinizi sulamak için size uğruyorsa.
    18- Size araba kullanmayı öğretirken, sabrını sonuna kadar muhafaza edebiliyorsa.
    19- Saçınızın rengini bir ton bile değiştirseniz, loş ışıkta dahi farkı anlıyorsa.
    20- Birbirinizin kredi kartı şifresini biliyorsanız.
    21- Annenizle sevgi dolu bir ses tonuyla konuşuyorsa.
    22- Annesiyle sevgi dolu bir ses tonuyla konuşuyorsanız.
    23- Henüz evlenmeden çocuk isimlerinden bahsetmeye başladıysanız.
    24- Onsuz tatile çıktınız ve bütün vaktinizi telefon başında onu ne kadar çok özlediğinizi anlatarak geçirdiniz.
    25- Canınız işe gitmek istemediğinde sizin için patronunuzu arayıp hasta olduğunuzu söylüyorsa.
    26- Siz kilo aldıkça, tombul kadınları sevdiğinden bahsediyorsa.
    27- Üzerinde son derece eski moda giysiler olsa bile, onunla en yakın arkadaşlarınızın uğrak mekanı olan bara gitmekten rahatsız olmuyorsanız.
    28- Size durup dururken çiçek alıyorsa.
    29- Size hala oyuncak ayılar ve tüylü köpekler alıyorsa.
    30- Ne kadar saklamaya çalışsanız da, bugün sizin için kötü giden birşeyler olduğunu farkediyorsa.
    31- Yorgun olduğunda bile size seve seve masaj yapıyorsa.
    32- Onun yüzünden eğitiminizi yarım bırakmanın veya kariyerinize zarar verecek bir adım atmanın “fedakarlık” olduğunun farkındaysa.
    33- Başınız sıkıştığında ilk aklınıza gelen onun koruyucu omuzlarına ihtiyacınız olduğuysa.
    34- Sizin için yemek, temizlik hatta ütü yapıyorsa.
    35- Arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz ve onun dışında da bir hayatınız olması konusunda sizi>destekliyorsa.
    36- Özel günleri asla unutmuyor ve ufakta olsa mutlaka bir hediye alıyorsa.
    37- Sizin için ağlamaktan utanmıyor hatta bunun için gurur duyuyorsa.
    38- Çok paraya ihtiyacınız olduğu bir dönemde hiç düşünmeden bilgisayarını satabilecek kadar düşünceliyse.
    39- Bir sorunu olduğunda ima yoluna gitmek yerine açık açık konuşmayı tercih ediyorsa.
    40- Aynı bir şarj makinesi gibi enerjinizi tazeliyorsa.
    41- Gecenin bir yarısı, sadece sizi sevdiğini söylemek için telefon ediyorsa.
    42- Nasıl olsa birlikte yaşıyorsunuz diye kendini boşvermiyorsa. İlişkinizi taze tutmak için çaba sarfediyorsa. Mesela en sevdiğiniz restoranda rezervasyon yaptırıp size sürpriz ve romantik bir gece hazırlıyorsa.
    43- Size ayak uydurmak için tenis dersleri alıyorsa.
    44- Birlikte dans dersleri almayı teklif ediyorsa.
    45- Gece kulüplerinde piyasa yapmaktansa, sizinle evde video seyretmeyi tercih ediyorsa.
    46- Pijamalı halinizi gece kulüplerindeki çarpıcı kadınlara tercih ediyorsa.
    47- Kendisi acılı sevdiği halde, sizin için yemeği acısız ısmarlıyorsa.
    48- Sizin için dünyanın öbür ucuna giderse.
    49- Size gözü gibi bakıyorsa ve gözleri 6 numara bozuk değilse.
    50- Size hergün “Sevgililer Günü”yse.

Sayfayı Paylaş