Aşk Sözleri ♥♥♥

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde Berkay VARANGEL tarafından paylaşıldı.

1. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29

♥ Bugün her zamankinden farklı
    bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

♥ Yedi ayrı iklimden yedi
    çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten
    bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

♥ Ben seni dün sevmedim çünkü
    dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben
    seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan
    konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere
    bırakmam!

♥ Güneşin doğduğu da bir
    gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm
    gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

♥ Bir şiir yaz bana içinde
    alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere
    dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla
    ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak,
    görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve
    aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

♥ Birgün bana soracaksın,beni
    mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin
    ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥ Sen benim incimdin.
    parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım
    bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin
    derinliklerine gömdüm.

♥ Ne seni unutturacak kadar
    zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende
    unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

♥ Sevmiyorum şu saatin
    sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya;
    YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan .
  2. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİRYAŞANMAYI BEKLEYENNE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİRYAŞADIKLARINA NEFRET EDEN

kalbim seni taşıyamayıp durursa debi sonsuslaga kavuşursa melekler sorguya başladıgında 3 sözüm olacak SEVDİM SEVİYORUM SEVECEĞİM

Güzelsin şirinsin şahanesin Çektiğim çileme tek bahanesin Melek mi? şeytan mı? bilmem ki nesin Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesende olur

Aşkım var dağlar bilemez sevgim var kimsenin aklı alamaz birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak anlayacaksın seni yine nasıl andığımı özlediğimi Ellerin titreyecek gözlerin yollarda kalacak sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

bnm gibi gülen bnm gibi ağlayan bnm gibi üzülen bnm gibi sevinen birini bula bilirsin ama üzgünüm benim gibi seveni bulamazsın

Coca CoLayım Hayatın TadıyımCıkoLatayım Coq Tatlıyım AL Beniyim Bahanem ***CiKoLaTaLı Gofretim Beni Sevmeyen Var mı

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk ßirbaşıma ßırakıp Da ßeniDuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın ama YanLış YoLdasın !

% – YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM- %

Gün gelir için yanar ELin Gider Mektuplara GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR! / AsiLLEr De İdare EdeR!

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdıBitti Yüreğimde Acısı KaLdı

ßana uMut ß**Lama ßen Topr**a Söz VErdim!

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin ‘

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k’a Dü$man Edemem ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!
  3. Berkay VARANGEL

Berkay VARANGEL Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Her Aşk Senin Gibi Olmaz Olsa Bile Senin kadar beni Bağlamaz Aşkım...

Seni Ben Beyaz Dünyandam Sevdim Aşkım Şimdi karanlık Dünyamda Senin ıŞığını Bekliyorum...

Sensizlik yaşamakmı Sanıyorsun? Sensizlik Hayatmı Sanıyorsun? Seni Sevmek benim Kaderim Yaşamak Halayim Bunu Unutma Aşkım...

Gül Yüzünü Öpmeye Kıyamam Seni Kimseyle Paylaşamam Aşkım... Aşkımın Volümünü Açık Bırakıyorum, Dünyayı Rulo Yapıp Cemibe Koyuyorum, Ritüel bir hazla sana bağlanmak istiyorum aşkım

Bir Tek Günümü Seni Sevmeden geçiremiyorum Aşkım
    HayaliN herzaman beynimde Kalbimde Düşüncelerimde, Bir Irmağın Akıntısı Gibi Senden uzaklaşıyorsam Bunun ten Nedeni Seni Daha Çabuk görebilmek Aşkım...

Beraberliğimizin Finali Sulu Sepken Değil, Sevgi Dolu Olsun Aşkım...

Aşkımı Anlatmaya Türk Dil Kurumu Tarafından Basılan Sözlükler yetmez Aşkım Seni Seviyorum

Seni okadar çok Seviyorum ki , Seni Kalbimden Sen bile Çıkaramazsın Sevgilimmm :)

Eğer Aşkın Bir Deniz ise ben O denizin İçinde Nesli tükenmiş balık olmak isterim bebeğim

Aşkım Hayalin uykuma Engel Oluyor Eşekarısı Gibi Uzaklaştırmaya Çalışdıkça yapışıyor bedenime

Beni kaybedeceksin Aşkım Çünki Cep telefonumu Satıyorum :D

Sevda Irmağında Balığa Durdum, Olatama Sen takıldın Bebeğim...

Seni Seninle Yaşamak varken kader Sensizliği Alnıma Yazdı Aşkım :(

ben Elini Tutmadım, Sen Elimi Tutmadın bence Ele Ele vermeyince Bu Aşk Tutmaz...

Sevgilim Sen Erişilmeyecek kadar yüksek Bir Dağın Zirvesindeki Koparılmayan Kır Çiçeğimsin Birtanem...
    .
    Senin kalbini Kuşatmak "Viyana Kuşatması" ndanda Zormuş Sevgilim :)

Bir Söz Vardır Aşkım Harç Bitti Yapı Paydos , Sen Gittin âşka Paydos

Aşkım hadi Rol yapmayı Bırak Bir Kalp taşıdfığın ortaya Çıksn :(

Yalvarırım Aç Artık Sevgini Bana Aşk Şarabını Delice içelim Sevgilim Seninle...

Sayfayı Paylaş