aslında iyi oldu gidişin..

Konu 'Alıntı Şiirler' bölümünde meRve..~ tarafından paylaşıldı.

1. meRve..~

meRve..~ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Aslında iyi oldu gidişin...
    Zamanla tabuların insan hayatındaki önemini öğrendim.
    Terkedilmişlerin nefret ederken bir yandan, bir yandan unutamamışlığını nasıl gizlediğini öğrendim.
    Yeni bir nefesin yerini doldurmasa da, acılarını hafifleteceğini öğrendim.
    Zamanla buğulu camlara adını yazmayı alışkanlık haline getiren ellerimin,ismini herhangi bir yerde gördüğümde garip olan içimin,böyle olmamasını öğrendim.
    Seni benimsememem gerektiğini öğrendim...
    ''En Yakınımsın'' cümlesini söylerken, ''En Yakınıyım'' diyebilmenin gerekliliğini, çocukluğumun tertemiz gülüşlerini teslim etmenin benim tercihim olduğunu ve hep yanlış tercihler yaptığımı da öğrendim elbette.

Aradığında açmayacağıma dair verdiğim sözlerin anlamsızlığını öğrendim.Aramadığın her günde.

Bir gün ''Affet Beni Yaptıklarım İçin, Döndüm..'' dediğinde sonu hep kavuşmalarla bitecek olan red sahnelerinin hep hayalimde kalacığını öğrendim.

Tanışacağım hiç kimsede sendeki gibi kalbimin atamayacağını, konuştuğum hiç kimsede sendeki gibi ruhumun havalanmayacağını da öğrendim.
    Yanımdayken acıların nasıl kolay, imkansızların nasıl yakın olduğunu öğrendim.Bir daha sevgili olamıyacağımız ve bir daha benim kimseyi sevemiyeceğim gibi..

Artık hıçkıra hıçkıra ağlamamayı öğrendim.
    Unutulmaya yüz tutmuş gururumu artık kullanmamın vaktinin geldiğini, bazen gururu yüzünden çok şey kaybetmiş insanların aslında çok seven insanlar olduğunu öğrendim.

Beni kaybetmeyi senin seçtiğini öğrendim.
    Sana sunduğum onca seçeneğe rağmen gitmeyi, beni hayatından çıkarmayı seçen birine daha fazla değer verip kendimi küçültmey ve bunui bir tek içimdeki aşkın bana yaptırabileceğini öğrendim.Seni ne kadar sevdiğimi sen çok iyi bilirsin.Ama yine de anlatabilmeyi isterdim.

Neyse..
    İyi oldu gidişin..
    a_y_t_ü_l ve yusufyuce bunu beğendi.
  2. yusufyuce

yusufyuce Üye

Beğenileri:
    714
    Ödül Puanları:
    114
    paylaşım için teşekürler..

Sayfayı Paylaş