BANA BUNUN CEVABINI VERİRMİSİN

Konu 'Şiir Köşesi' bölümünde isynkar liseli tarafından paylaşıldı.

1. isynkar liseli

isynkar liseli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16

Sevgiyi anlatan sözler ama yalan olmus dünyada
    Kalan bir damla gözyaşı rüyanın bittiği gün sevginin tükendiği an Kırılan kalplerin öyküsü sevenler acaba bu kadar unutulurmu Sevmek güzel ama sevene kim bilir belki seven olur
    Çünkü bu dunya yalan olmus sevgi de yalan aşk’da yalan
    Yalan olmayan ne kaldı acaba senmi yoksa benmi
    Bunun cevabını bulamadım bu dunyada sen biliyormusun cevabı Ben bulamadım biliyorsan bana da söyle çünkü yalan ların, içinde Kalmak ateşin içine atlamak gibidir sen yalanın ne olduğunu Biliyormusun ben bilmiyorum bunun da cevabını verirmisin
    Çünkü senin dünyan yalanlarla çevrilmiş benim dünyam sevgiği Tanır aşkı tanır kendini tanır tek gerçeği vardır dünyamın oda Sevgidir.Hayat yalan olmus zaten sen neden olmayasınki
    Çok düşündüm ama çok düşündüm yinede bulamadım.
    Ben nerdeyim ne yapıyorum aklımın her köşesin’de sen varsın Çıkartamadım aklımdan seni gözümü kapatsam sen varsın
    Acsam sen varsın gökyüzüne baksam sen varsın yağmura baksam Damlalarda sen varsın günese baksam sen varsın gök kusağına Baksam sen varsın nasıl bir iştir’ki bu dünyamın içinde bir tek sen Varsın ben bunu anlamadım bunun cevabını bana verirmisin
    Sen Gerçeksin ay ışığına baktım sen yıldızların üstünde duruyordun güneşe baktım bana bakıyordun yağmurlara baktım Gök kuşağını açıyordun neden be gülüm Beni neden aşık ettin Kendine ben kaldıramam bu kadarını yalan dünyanda bana yer Olmaz gülüm Beni terkedecektin neden bana bunu yaptın neden Beni aşık ettin kendine,,,,,

BANA BUNUN CEVABINI VERİRMİSİN,,,,,,,,,

2. isynkar liseli

isynkar liseli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    BUNU COK VEFASIZ BİRİ İÇİN YAZDIM ALLAH KAHRETSIN BU İÇİMDEKİ ŞİİR SEVGİSİNE
  3. MaKeaTyTtö!

MaKeaTyTtö! Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    16
    Ellerine sağlık!!! Ama çok üzüldüm adına:(:( İnşalah unutursun onu da (Tabi unutmak istiyorsan), Yada tekrar birleşirsiniz... Mutlu geçer ömrün...
  4. mukoo

mukoo Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    16
    çok güzel olmuş Ellerine sağlık
  5. isynkar liseli

isynkar liseli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    cok sag ol yelizz birlşme olmayacak untmak ıcın yazdım zaten derdımı o şiire doktum derdımı dınledıgın icin tesekkur edrım cokk iyi birisin
  6. isynkar liseli

isynkar liseli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    gel artık msn senıbeklıyorum

Sayfayı Paylaş