Başınızdan geçen komik olay

Konu 'Oyunlar' bölümünde öznur59 tarafından paylaşıldı.

1. öznur59

öznur59 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0

Başınızdan geçen komik olay veya rezil oldum eyvah dediğiniz bir olay varsa anlatır mısnız?:eek:

ben başlıyım..

bu gün yangın tatbikatı vardı...İtfaiyeci yangın cıkardı herkes söndürdü..Bana da tabi gaz geldi kalktım söndürüyım diye 3-4 deneme sonunda söndü:D:D:D:D:Adam kaskı öyle bir taktıki birşey göremiyorum..Sonra korkma birşey olmaz biz burdayız diyor iyice telaşlandırdı..Birde bi bez ile yangın söndürdük adam bezin bi tarafını tutuyor ben bezi atıyorum adam yarım saat sonra atıyor.. tekrar tekrar yanıyor sönmüyor...Sonra rezil oldum... herkes diyorki yangın anında yapılacak ilk iş öznur'u çıkartmak.....
    Özel Üye Esra bunu beğendi.
  2. öznur59

öznur59 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    ben tekrar eklemek istiyorum:p

bir gün atremandan çıktık otobüsteyim parayı çıkartıcam çantamdan otobüsün hareket etmesiyle kendimi 2 kadının üzerinde görmem bir oldu:D:D

bir gün dershanedeyim etüt var hoca şu sınıfa çık dedi dolu bende geri geldim hocam boş değil diye merdivenin sonunda hocalar 5-6 kişi falan toplanmışlar o sıra aklımdan geçti acaba düşşem nolur diye ki o sırada nası bir düşüş ise 6 basamaktan uçtum sırtımdaki çanta kafamın altına gelmiş Allah'tan....Ama dizlerim nasıl kötü olmuştu sonra hoca diyorki öznur yanımda kuş gibi birşey geçti bi baktım sen yerdesin..Tüm dershaneye rezil olmuştum:D

evet arkadşlar sizde paylaşın aslında rezil olduğumuz şeyleri tekrar düşünürken çok komik geliyor:D
  3. öznur59

öznur59 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar sizleri bekliyoruz...:eek:
  4. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    yangın tatbikatı ile ilgili ...

bizim okuldada geçen yıl yangın tatbikatı vardı .. tabi ben en önde Mahmut hocamızı seyrediyorum beyfendi hocacığım ateşe değilde bizim üzerimize yangın tüpünü doğrultunca :D tahmin ettiğiniz üzere bembeyaz olduk :D ...

rezil olmak olarak adlandırmasamda buraya ekliyorum bu anımı ...
  5. αуѕєgüℓ

αуѕєgüℓ Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    rezillik mi ya da komik mi hiçbir fikrim yok...
    Tabii olmaz..
    Antalya gibi bir şehirde sel çıkacaksa ,
    Ve biz de ( özüm ,iki gözüm , maralım ,bebişim , hayatım
    aşk melegim , tofitam
    eti pufum,
    gülüm , fıstıkım , çatal karam
    çingenem
    nar tanem
    nur tanem
    bir tanem
    …..
    yani (freedom)
    Gamze'm ile )
    yağmura yakalnacacığımızı bile bile ,
    okul çıkışı sırf rahatlamak için limana inmeye karar verirsek bu komiklik mi olur godiklik mi olur ya da rezillik mi ?
    hiç fikrim yok ....
    İliklerine kadar titiremek , uyuşmak,ayaklarını hissetmemek ,elinde şemsiye olmaması, önünü görememek ve bu yüzden turistin elindeki hediyelik eşyaya çarpıp kırmak :( güzelim fizik kitaplarının kağıt hamuru şeklini alması :( ,otobüse binince insanların tuhaf tuhaf bakması .....
    ve birgün sonrası şuan hala titremek ,pazar günü dersane de yapılacak olan deneme sınavına gidecek gücünü olmadığını şimdiden hissetmek :(
  6. dj_pelin

dj_pelin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.733
    Ödül Puanları:
    113
    Bende Hep Kurnazlık Var :)
    Sonra Yazarım :)
  7. öznur59

öznur59 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    ee arkadaşlar bu kadar mı??:D
  8. Özel Üye Esra

Özel Üye Esra Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83
    Staj yerine başvuru için gitmiştim geçen ay. Oradaki bir görevli abi bana "Kimliğin yanında mı?" diye sormuştu. Ben de yanlış duymuşum o cümleyi. Dalgınlık ve biraz da heyecana bağlı olarak "Dışarıda bekliyor" demiştim. Abi de bana gülmüştü. :D Rezil oldum ya. :D
  9. Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    Fazlasıyla var... :)

2 sene önce ilçe de Tiyatro dalında dereceye girmiştik. 2.olmuştuk ve o anda attığım çığlık ... Benim için fazlasıyla rezillik , törendekiler için de gülünç olmuştu.
    Malesef ki mikrafonda bağırışım yankılanmıştı ......

Sayfayı Paylaş