Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım / Erdal Demirkıran

Konu 'Kitaplar, Yazarlar, Entellektüel' bölümünde Toгgαи tarafından paylaşıldı.

1. Toгgαи

Toгgαи Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.809
    Ödül Puanları:
    38

Öz Gelecek
    Yıl 2030: İnsanlar artık 5 saat uyuyor. İnsanlar artık sinirlenmiyor. Artık 21. Yüzyılın başlarında tüm dillerde karşılığı bulunan "başarısızlık" sözcüğü sözlüklerde yok. Özgüven artık özel bir vasıf değil. Cinayet, intihar, kavga, savaş yok.. ve artık insanlar birbirlerini seviyor...

Yıl 2020: Neredeyse tüm dünyayı saran ve sarsan "Kashna Öğretileri" büyük bir hızla yayılıyor...
    Yıl 2010: Dünyanın En Akıllı İnsanı, dünya liderlerine yönelik eğitim programını başlattı...
    Yıl 2005: Türkiye’deki faaliyetleri devam eden Erdal Demirkıran, dünyaya açılmaya hazırlanıyor..​
  2. mystical50

mystical50 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    16
    ben dünyanın en akıllı insanıyım...Erdal Demirkıran

kitabın adı:ben dünyanın en akıllı insanıyım
    yazarı:erdal demirkıran

Cam kırıklarıyla süslenmiş yollarda
    ayakları kan*** kanaya benimle birlikte yürüyen babama.
    Neredeyse kendim kadar sevdiğim anneme.
    Beraberce gemiler yaptığımız eşim Betül'e,
    2 yaşındaki ****** kızım Berfin'e
    ve tüm insanlık alemine ithafımdır.

"Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım" dediğimde dostlarım bana: "Maden bu kadar akıllısın neden sen de Edison gibi, Einstein gibi, Newton gibi... Bir şeyler icat etmiyorsun?" dediler. Ben de onları haklı buldum... Ama galiba biraz yanlış anlamış olacağım ki, ben ampul icat etmek yerine Edison icat etmeye karar verdim.

Bugünlerde "Kashna" adını verdiğim kendi öğretimle dahi yetiştiriyorum. Edison yetiştiriyorum. Einsetin yetiştiriyorum, Newton yetiştiriyorm.. Bu kitabımda "Kashna Öğretileri"nin hiç olmazsa bir kısmını seninle de paylaşmak isterdim.

"Çözebilmem Umuduyla"...

Sayfayı Paylaş