Benim Sözlerim.... (Sözler bana aittir)

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde gamze05 tarafından paylaşıldı.

1. gamze05

gamze05 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0

Bir filmin içindeyiz hepimiz. Herkesin ayrı bir rolü var. Benimkide buymuş işte "İnatçı,Sessiz,Yalnız ve Sensiz..."

Ağlama sus, akmasın gzyaşların, son nefesinde duymayayım sesini Dayanamam.. Yine sana inanıp aldanamam......

Bilmiyorsun...Seni sevdiğimi, Seni düşündüğümü Bilmiyorsun...Birgün gelirde görürsen beni, seversen beni Unutma ben o zamanda seveceğim seni....

Unuttum seni, rüyalarımda bile görmüyorum artık seni adını bile unuttum... Sende unut beni hatırlama adımı Sen kendi dünyana ben kendi dünyama!..!

İnanmıştım sana gözlerine bile inandım ama sen kocaman bir yalandın. Kandırdın beni seni seviyorumlarınla duymuyorum artık seni Şimdi sıra bende dinle:"Seni Sevmekle Hata Yapmışım Çünkü Seni İnsan Sanmışım!!!

Sana dokunamayacak kadar uzak..... Seni hissedecek kadar yakınsın bana.......

Eğer birgün sevmeyi öğrenirsen karşılıksız Ben yine seni bekliyor olacağım Anlamsız ve Yalnız!!!

Seni sensiz yaşamak varken seni senle yaşayıp neden acı çekeyim?

Bu gece seni düşündüm hep yaşadıklarımızı, yaptıklarımızı sonra bir kağıda yazdım onları kağıdıda buruşturup attım sobaya anılarımızda bizim gibi yansın diye....

pelinsu55 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş