bi dakkani ayirirmisin

Konu 'Psikolojik Danışma - Rehberlik' bölümünde nar çiçegi123 tarafından paylaşıldı.

1. nar çiçegi123

nar çiçegi123 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0

Ben bu gun arkadaslarimla kavga ettim konusurdan acildu

ahmet ozlemle sozlu kavga ediyolardi ahmet bi cumleyi komik soledi bende guldum vay sen niye guldun ben guldummu sen kusersin falan obur iki arkadasida kusturdu sonra sakince kendimi savunuyodum geldi ustume resmen atladi bise demedim alttan aldim bunlarda sen bole demisin diye kustuler.gecen yolda yuruyoduk gene ayni seyi yapti yolda okula geldik sonra ust kapi hocalar giriyo bekci birakmadi ozlem israr ediyodu ezgiye dedimki gel gidelim sonra arkadan sinirle geldi yola itti araba reyet gecti vay sen hep va gecirtiyon hep bole yapiyon epey bagirdi yolda bende gene alttan aldim.normalde benim sakin bi yapim yok direk dalardim iyi gunumu denk geldi.ben ona iyi davrandikca o bana bariyo sinirle okulu biraktim aliya aliya eve geldim evdede sen hangi sinifa gitsen ayni sey ama bilmiyolarki ben istesen azlarini acamazlar.simdi ben napicam lutfen yardim edin
    burcum terazi cok ters biyim lafimi esirgemem ama sinirlendim zaman normalde sakinim zirla sinir hastasi ediyolar :-[ yardim edin dalga gecmeden
    nar çiçegi123 bunu beğendi.
  2. nar çiçegi123

nar çiçegi123 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Ha bide lise 1 orencisiyim 2.donem okul degistirebilirim
  3. Moderatör Gizem

Moderatör Gizem Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    356
    Ödül Puanları:
    63

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Ben bu gun arkadaslarimla kavga ettim konusurdan acildu

ahmet ozlemle sozlu kavga ediyolardi ahmet bi cumleyi komik soledi bende guldum vay sen niye guldun ben guldummu sen kusersin falan obur iki arkadasida kusturdu sonra sakince kendimi savunuyodum geldi ustume resmen atladi bise demedim alttan aldim bunlarda sen bole demisin diye kustuler.gecen yolda yuruyoduk gene ayni seyi yapti yolda okula geldik sonra ust kapi hocalar giriyo bekci birakmadi ozlem israr ediyodu ezgiye dedimki gel gidelim sonra arkadan sinirle geldi yola itti araba reyet gecti vay sen hep va gecirtiyon hep bole yapiyon epey bagirdi yolda bende gene alttan aldim.normalde benim sakin bi yapim yok direk dalardim iyi gunumu denk geldi.ben ona iyi davrandikca o bana bariyo sinirle okulu biraktim aliya aliya eve geldim evdede sen hangi sinifa gitsen ayni sey ama bilmiyolarki ben istesen azlarini acamazlar.simdi ben napicam lutfen yardim edin
    burcum terazi cok ters biyim lafimi esirgemem ama sinirlendim zaman normalde sakinim zirla sinir hastasi ediyolar :-[ yardim edin dalga gecmeden
    Genişletmek için tıkla...
    Öncelikle burada kimse seninle dalga geçmez.
    Sorununa gelince o kişi sakinken yanına gidip konuşacaksın, sorunlarınızı böyle çözebilirsiniz.
  • i.b.b

i.b.b Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ne demişler hayvanlar koklaşa, koklaşa insanlarda konuşa konuşa anlaşırlar. kendini de üzme bu durum için pozitif düşün baktın tekrar öyle onunla diyaloğa girmesin anlarlar senin değerini
  • Sayfayı Paylaş