Bilemedim...

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde songülll tarafından paylaşıldı.

1. songülll

songülll Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Bazen kabullenmekten başka çare kalmaz insana..
    Gitmek gerekir..
    Susmak gerekir..
    En güzel yerinde yırtıp atmak gerekir..
    [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]sana söyleceğim ne çok şey vardı oysa..Sana dair güzel cümleler kuracaktım,aşka dair masallar...

Ama gitmem gerekti..Bilerek ve isteyerek değil..Bilerek ve istemeyerek..Yalın ayak ve geri geri gidercesine..
    [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Gidişim benim isteyişimden değil,senin gönderişindendi.. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Her fırsatta çıkış kapılarını açmandan bu firar..
    İşte kapı burada dedin hep susarak..Sebep yok demen yeterli bir sebepti her şey için..

En azından gitmem için..Oysa ben daha kalacaktım..
    Bir ömür daha orada olacaktım..

Başucunda uyuyup,senle uyanacaktım..Ama bak hemen önümde duruyor uçsuz bucaksız bir terk-i diyar..
    [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Gidiyorsam sevgisizliğimden değil..Sensiz yapabileceğimden hiç değil!ama bazen kabullenmek gerekir her şeyi..
    Olduğu gibi..
    [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Kabullendim...Tek sözüm "ahh..!" şimdi...[/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Bilmeni isterim ki yitirmedim ben hiç bir şeyi..Hala aynıyım..
    Hala ilk günkü gibi..
    Değişen sensin sevgili..
    [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Çok uğraştım..Savaştım..Kazandım bazen..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Ama çokça yenildim..[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Bana kabullenmekten başka çare bırakmadın ki..![/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Bu yüzden boyun büküklüğüm...
    Yoksa dağları devirircesine giderdim.
    Bilirsin.gitmek isteseydim kimse görmeden giderdim..
    Sana bile sezdirmeden..

Oysa ben gitmek istemedim hiç..!Sen gitmemi istedin..
    Bu yüzden sana bir sızı hediye ettim..
    [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Bazen başka çıkar yol kalmıyor insana..Sussan olmuyor,konuşsan çiçekler soluyor..
    Gitsen içinden gelmiyor,kalsan gönlün almıyor..
    [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Olmuyor sevgili olmuyor..[/FONT]
    Yüreğinden gidiyorum...
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Bana kabullenmekten başka çare bırakmadın ki..![/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Kabullendim..Tek ve son sözüm "ahh..!" şimdi...[/FONT]

Sayfayı Paylaş