Bilgisayardan iyi anlayanlar !

Konu 'Msn Messenger - Facebook - Twitter' bölümünde Meryem_14 tarafından paylaşıldı.

1. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar geçenlerde ask fm e girdim orada IPniz algılandı robot olduğuz düşünülüyor aşağıdaki güvenlik kodunu girin tarzında bir yazı çıktı bende güvenlik kodunu girdim devama bastım ilerleme olmadı ask fme giriş yapamadım . Sonrada en iyisi IP iyi değiştireyim dedim farklı IP olunca girerim mantığıyla.Rastgele bir siteye girdim orada IP nin nasıl değiştirileceği yazıyordu. Not defterini açın , kodları girin vs. . Bende çok akıllı olduğum için oradaki talimatları girdim :(( Girmez olaydım . Facebook hesabım açıktı ve hesabımda bir sürü sayfa beğenildi , abone olundu ve arkadaş eklendi . Bir baktım hesabıma tanımadığım biri eklenmiş , bilmem ne kişi sizi onayladı diyor . Eklemediiğim biri .. Ve en kötüsüde diğer hesaplarda ele geçirilmiş kız kardeşiminki hariç .. Bunuda anlayamadımda neysee .. Sonra yeni bir facebook hesabı açtım ondada aynı şekilde sayfalar beğenildi , abonelikler falan ...
    Arkadaşlar en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim ? yok mu bir kurtuluşşş :(
  2. Moderatör Muhammet

Moderatör Muhammet Muhammet Dilmaç Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük
    Öncelikle bu kodları buraya yazabilir misiniz?

Kodları inceleyelim bir.
  3. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    onu silmiş kardeşim :mad:
    yardımcı olamaz mısınız kodlarsız
  4. Moderatör Muhammet

Moderatör Muhammet Muhammet Dilmaç Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Karabük

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

onu silmiş kardeşim :mad:
    yardımcı olamaz mısınız kodlarsız
    Genişletmek için tıkla...
    sorunun tam olarak nerden kaynaklandığını bilmem gerekir keyloggerda yemiş olabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş