Bilgisayardan iyi anlayanlar !

Konu 'İnternet, Network, Donanım' bölümünde Meryem_14 tarafından paylaşıldı.

1. Meryem_14

Meryem_14 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar geçenlerde ask fm e girdim orada IPniz algılandı robot olduğuz düşünülüyor aşağıdaki güvenlik kodunu girin tarzında bir yazı çıktı bende güvenlik kodunu girdim devama bastım ilerleme olmadı ask fme giriş yapamadım . Sonrada en iyisi IP iyi değiştireyim dedim farklı IP olunca girerim mantığıyla.Rastgele bir siteye girdim orada IP nin nasıl değiştirileceği yazıyordu. Not defterini açın , kodları girin vs. . Bende çok akıllı olduğum için oradaki talimatları girdim :(( Girmez olaydım . Facebook hesabım açıktı ve hesabımda bir sürü sayfa beğenildi , abone olundu ve arkadaş eklendi . Bir baktım hesabıma tanımadığım biri eklenmiş , bilmem ne kişi sizi onayladı diyor . Eklemediiğim biri .. Ve en kötüsüde diğer hesaplarda ele geçirilmiş kız kardeşiminki hariç .. Bunuda anlayamadımda neysee .. Sonra yeni bir facebook hesabı açtım ondada aynı şekilde sayfalar beğenildi , abonelikler falan ...
    Arkadaşlar en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim ? yok mu bir kurtuluşşş :(
  2. alemci_baba_42

alemci_baba_42 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    16
    Keyloger yemiş olabilirsiniz.
    Bu yüzden bence güzelce makinanızı taratın ama keylog kolay kolay bulunmaz.
    En iyisi hesaplarınız elinizden gitmeden pc nize forma atın..
    2.olarak ip değiştirmek için sabit ip kullanmıyorsanız modeminizi kapat aç şeklinde ip adresinizi değiştirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş