Bilgisayarınızın Kullanıcı şifresini unutursanız Buraya bakın.

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Cyber-Warrior tarafından paylaşıldı.

1. Cyber-Warrior

Cyber-Warrior Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1

selam kankalar . cyber-warrior arkadaşınız faliyette:D. Evet arkadaşlar işin sırrı bu Şifre yi unuttunuz . kullanıcı adı ve şifre yazılacak yerden bilgisayara giriş yapamıyorsunuz. o zaman " CTRL+ALT+DELETE" üçüne aynı anda iki kere basın karşınıza bir yer çıkacak . siz oradaki kullanıcı adını silin ve "Administrator" yazın şifre fln girmeden "Enter" e tıklayın. Bilgisayarınız açılır . Eğer unuttuğuynuz şifreyi değiştirecek olursanız BAŞLAT/DENETİM MASASI/KULLANICI HESAPLARI' na girin ve değiştirim . İş bu kadar sorunuz yada sorununuz olursa yazn ben size söylerim .

Selametle
  2. PC_TüRK

PC_TüRK Guest

farklı bir yolda şudur ki ;

bilgisayar açılırken güvenli moddan açın (genellikle f8 tuşuyla açılır) güvenli moddan açtıktan sonra denetim masasına girin ve kullanıcı hesaplarını açın burdan hesapla ilgili bütün değişiklikleri yapabilirsiniz
  3. Cyber-Warrior

Cyber-Warrior Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Pc Maniac dostum öyle de olur ama o işin zor tarafı deilmi . f8 güvenli modu bilmeyen için yapılmaz ama oda bir yöntem

Selametle
  4. PC_TüRK

PC_TüRK Guest

güvenli modu açamayan arkadaşlar;
    bilgisayarın fişini 5-10 kere takıp çekin mutlaka güvenli modda açılsınmı diye size soracaktır...
  5. EfSaNe_GiReSuNLu

EfSaNe_GiReSuNLu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Yanıncada peder açar adamı güvenli moddan yalnız :D
  6. lutfullah

lutfullah Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    19
  7. ferik_58300

ferik_58300 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    16
    ARKADASIM BEN BİR SİTEDE OKUDUM ONUN BİR PROGRAMI VARMIS ONU CD YE ATIP BİOSTAN ACILIYORMUS
  8. PC_TüRK

PC_TüRK Guest

programa gerek yokki yukardaki yöntemleri uygularsan 2 dakikalık iş
  9. Morphosis

Morphosis Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BİLGİSAYARI GÜVENLİ MODDA ÇAIŞTIR ..KARŞINDAKİ EKRANDA ZATEN ADMİNİSTRATOR YAZAR TIKLA PC AÇILINCA UYARI VERİR.. BU UYARI ŞU ŞEKİLDEDİR ..SİSTEM GERİ YÜKLEMEK İÇİN HAYIR A TIKLAYIN .. EVET E TIKLAYARAK DEVAM EDİYORUZ.. ORADAN DENETİM MASASINA GELEREK KULLANICI HESAPLARINDAN ANA KULLANICIYI SİLEREK NORMAL Bİ ŞEKİLDE PC Yİ TEKRAR AÇABİLİRİZ .. İYİ ŞANSLAR ..
  10. alemci_baba_42

alemci_baba_42 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlarımız güzel söylemişler agızlarına saglık ama kimi problemlerde güvenli mod f8 çalışmamaktadır yani olmadıgı zaman makinanızda aşka problem vardır o yüzde ctrl+windows tuşu ile başka kullanıcı giriniz yani administrator girerek şifresinide değişmediyseniz genelde değişmezler şifreyi boş enter yapınız ve giriniz daha sonra kullanıocı hesaplarından şifrenizi değişeblirsiniz​

Sayfayı Paylaş