Bir dediğini iki etmem

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde chief_calamity tarafından paylaşıldı.

1. chief_calamity

chief_calamity Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Bir mahallede yeni komşularıyla çay sohbeti yapan kadına komşuları ''Senin aile yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var. Kocanın BİR dediğini İKİ etmiyorsun. Bu mutluluğunun sırrını bizede anlat '' derler. ''Kısaca anlatayım'' der kadın ve anlatmaya başlar: ''Düğünümüz bittikten sonra kocam kendi atında , bende kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz. Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi. kocam arkasına döndü ve benim atıma 'BİR' dedi. Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği zaman eşim tekrar arkasına dönüp atıma 'İKİ' dedi. Az sonra atım takrar aynı şekilde tökezleyince eşim arkasını döndü ve at'a ''ÜÇ'' dedi ve belinden tabancasını çıkartıp atımı anlından vurdu.At oracıkta kanlar içinde yere yığılıp öldü. Ben şok olmuştum ve ata çok üzüldüm. Eşime bir hışımla çıkıştım '' Yazık değil mi atı neden vurdun!!?'' diye sordum. Eşim arkasını döndü ve bana '' BİR '' dedi. Ve o günden sonra kocamın bir dediğini iki etmedim.
    нαѕαη ve !!emine!! bunu beğendi.
  2. !!emine!!

!!emine!! Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Istanbul
    :D:Dteşekkürler:)
  3. ezgi09

ezgi09 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Hahaha :D:D:D
    Akşam akşam iyi oldu bu :D
  4. нαѕαη

нαѕαη Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu farklı bi şekilde biliyordum:)
    bi yaşlı çifte bugune kadar birbirlerini nasıl bukadar sevebildklerını sormuşlr
    yaşlı kadının cevabı buydu :D
  5. sude-naz

sude-naz Üye

Beğenileri:
    309
    Ödül Puanları:
    0
    :):):) çok komikmiş.............

Sayfayı Paylaş