Birisi beni bir uygulamada taciz ederse ne yapmalıyım?

Konu 'Msn Messenger - Facebook - Twitter' bölümünde Moderatör Gül tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Gül

  Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  3 Kasım 2009
  Mesajlar:
  2.216
  Beğenileri:
  973
  Ödül Puanları:
  0

  Bu uygulama Facebook tarafından geliştirilmediği ve harici bir geliştirici tarafından kendi teknik kaynaklarıyla işletildiği için, uygulamayı oluşturan geliştiriciyle iletişime geçmeniz gerekecektir. Bu durumu, uygulamanın Profil sayfasına giderek ve sol sütunun altında yer alan “Geliştiriciyle İletişime Geç” bağlantısına tıklayarak veya uygulamanın herhangi bir tuval sayfasının en altındaki “Şikayet Et” bağlantısına tıklayarak geliştiriciye şikayet edebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra geliştiriciyle doğrudan iletişim kurma seçeneğini göreceksiniz.
  Facebook
  bu geliştiricinin sağladığı destekten sorumlu değildir. Ancak Facebook, tüm harici geliştiricilerin Hak ve Sorumluluklar Bildirimimizi takip etmesini sağlamaya çalışmaktadır. Geliştirici sorunuza yanıt vermezse, lütfen uygulamanın Hakkında sayfasına giderek ve sol sütunun altındaki “Uygulamayı Şikayet Et” bağlantısına tıklayarak veya uygulamanın herhangi bir tuval sayfasının en altındaki “Şikayet Et” bağlantısına tıklayarak buuygulamayı kötüye kullanım gerekçesiyle şikayet edin.
  Daha fazla tacizi önlemek için, aynı zamanda hem uygulamayı hem de kullanıcıyı engellemenizi öneririz. Bir uygulamayı engellemeniz, uygulamayı ekleme davetleri almanızı önler ve uygulamanın bilgilerinizi kullanmasını engeller.
  Bu, arkadaşlarınızın artık sizinle bu uygulamayı kullanarak iletişim kuramayacağı anl***** gelir. Aynı zamanda uygulamanın Haber Kaynağınızda haber yayınlamasını da engeller.
  Bir üçüncü şahıs uygulamasını,
  uygulamanın Profil sayfasından veya uygulamayı Uygulama Panosu veyaArama’dan aratarak engelleyebilirsiniz. Profil Sayfasında, sol sütunun altında “Bu Uygulamayı Engelle” seçeneği bulunacaktır.
  Bir kullanıcıyı engellemek için, herhangi bir Facebook sayfasının sağ üst köşesindeki “Hesap”a tıklayıp “Gizlilik Ayarları” seçeneğini seçin. Gizlilik Ayarları sayfasına eriştiğinizde, “Engellenenler Listesi” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Engelleme, birisiyle Facebook’taki tüm etkileşimleri engellemenizi sağlar.
  Bu kişi sizi aramalarda bulamaz, profilinizi göremez veya sizinle iletişim kuramaz ve onu engellediğiniz kendisine bildirilmez.

Sayfayı Paylaş