Boğa Burcu Anne Bebek Uyumu

Konu 'Astroloji' bölümünde Moderatör Gül tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Gül

  Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  3 Kasım 2009
  Mesajlar:
  2.216
  Beğenileri:
  973
  Ödül Puanları:
  0

  21 Nisan- 21 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa Anneleri çocuklarına çok düşkün olurlar. Boğa kadınlarının çocukları onlar için hiçbir zaman büyümez. Boğa annelerinin şefkati ve sevgisi boğa bebekleriyle arasındaki ahengin en önemli sebebidir. Boğa bebeklerini azarlamayla ya da cezalandırarak terbiye edemezsiniz. Boğa annesinin sevgisi ve şefkati problemleri çözmesini sağlayacaktır.


  Boğa Burcundaki Anneler

  Boğa burcu anneleri çocukları çok severler. Çok iyi birer anne olurlar çocuklarına her türlü imkanı vermeye çalışırlar. Onların sıhhatli olması iyi eğitim görmeleri için ellerinden geleni yaparlar. Fakat çocukları üzerinde hakimiyet kurmaktan sözlerinin dinlenmesinden de fazlasıyla hoşlanırlar. Boğa anneleri her zaman çocuklarından saygı ve sevgilerini göstermelerini beklerler.

  Çocukları elli yaşına gelse de boğa burcu anneleri için hep çocuk kalırlar. Çocuklarının kendisine güven duyması ve dürüst davranması onlar için çok önemlidir. Kendine ait sıkıntı ve üzüntülerini kesinlikle çocuklarına yansıtmaz. Bu iradesi güçlü anne kendine güvenen ayakları yere sağlam basan çocuklar yetiştirmede olağanüstü yetenek sahibidir. Yıllar geçtikçe anne çocuk arasındaki bağ artarak büyür ve güçlenir.

  Boğa Burcundaki Çocuklar

  Boğa burcunda doğan çocuklar sessiz ve sakindir. Onun diğer bebekler gibi ağlamadığını huysuzluk etmediğini düşünerek memnun olursunuz. Fakat en ummadığınız anda feryadı basar üstelik inanılmayacak kadar yüksek bir sesle. Bu ağlama nedensiz değildir. Bebek daha birkaç aylıkken rahatsız edilmek istemediğinin mesajını size bu yolla göstermektedir.

  Boğa bebeğine ısrarcı olmak ya da zorlamak kesinlikle istediğiniz gibi olumlu bir sonuç vermez. Çünkü bütün boğa burcundakiler inatçıdır. Boğa burcunda doğan çocuklar çok da güzel olurlar. Ayrıca küçük yaşlarından itibaren inanılmayacak kadar kuvvetli bünyeleri vardır.

  Boğa burcunda doğan çocuklar çok sevgi ister. Ona daima şefkat ve sevgi göstermeniz şarttır. Azarlamak tenkit etmek cezalandırmakla bebeğinizi terbiye edemezsiniz. Ona sevgi ve şefkatinizle her istediğinizi yaptırabilirsiniz. Çocuğunuzla aranızdaki ahenk pek çok problemi çözmenizi sağlayacaktır. Okumaya pek meraklı olmayan boğa çocuğunu çalışmaktan da pek hoşlanmaz. Onu bu konuda teşvik etmeli zekasını geliştirmek için güzel resimler eğlenceli çalışmalarla merakını uyandırmalısınız. Boğa burcundaki çocukları güzelliklere düşkün olduğu için bu gibi şeyleri okuyacak öğrenecek ve eğitime de alışacaktır.

Sayfayı Paylaş