Boşluk

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde ceh13 tarafından paylaşıldı.

1. ceh13

ceh13 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Uyumazsın o gecede ama bu gece farklı bir gecedir, şekillenmemiş kalbini sıcacık dokunuşuyla şekle sokan eller yoktur yanında. Uyumamak için direndiğin gecelerden değildir o gece, uyumaya unutmaya çalışırısın ama uykun bile onu düşünmektedir. İçinde bir boşluk vardır, o olmayınca dolduracak kimse yoktur, o gece sıcacık değildir yatağın buz gibidir kutuplardaki gibi o gece giremeyeceğin kadar sıcaktır yatağın bir güneş gibi, sanki yanındadır ruhu kapat gözlerini rüyalarda birlikte olalım dercesine ama rüyalarımda bile çok uzaktır. Bazen yıldızlar o kadar yakın gelir ki uzanıp tutasın gelir ama o gece o, öyle değildir elini uzatamadan uzaktadır o gece, her geceden farklıdır o, gece onun sesini ilk defa duyduğum gecedir. Sesiyle sarhoş olduğum kendimden geçtiğim gecedir, bana söylediği her sözde benden uzaklaşmak istese bile onu daha çok sevmeye başladığım ilk gecedir. İçinden gelen bir soğukluk hissedersin o gece o kadar çok soğuktur ki kolların buz tutmuş gibidir. Sanki dokunsan kırılacak gibidir. Karanlıktır ama onu görürsün. Gözünü kapatsan bile karşında. Ama bilirsin ki o başkasını sever. Söyleyemezsin seni seviyorum diye. Ona bakmaya bile kıyamazsın. Aklına gelir hatıralar. Bir gün okula gidersin. Kapıdan girmeden onun sesini duyarsın hıçkırık sesi... Ağlıyor sırasına kapanmış. Sebebini bilen yoktur. Belki de bir sebebi yoktur ama onu o halde gördü ya bu yürek, dayanamazsın gözlerin dolar, onun yanına oturup sende ağlamak istersin sebepsizce ama ona sevdiğini söyleyemediğin gibi bunuda yapamazsın. Çıkarsın sınıftan tuvalete gider sessiz bir şekilde göz yaşlarının akmasını izlersin. Yüzünü yıkayıp yukarı çıkarsın, gülüyordur sende mutlu olursun. Çok mutludur ama onun yanındadır başka birinin yanında o... Çok mutlu, ona söyleyemeyeceğini anlarsın söylesen üzüleceğini bilirsin ama yinede mutlusun çünkü o mutlu, kalp isterki sevdiği mutlu olsun isterse dünyanın öbür ucunda olsun ama o gece yolunda gitmeyen birşeyler vardır, birden bir boşluk çöker üzerine sanki o mutlu değildir o gece. Uyuyamazsın bu gece... Soğuk terler boşanır üzerinden, sanki üzerindeki giysiler yanıyor, yakıyor. Kalkarsın yerinden... Bir mum yakarsın, alırsın eline kalemi yazmak, içindeki boşluğu yazmak istersin, doldurmak istersin... veya tamamen boşaltmak, yüreğini söküp atmak istersin. Özlersin onu her zamankinden çok daha fazla, kaybolur gözünün önünden mum alevinde yok olur. Yazıklarına bakarsın kağıdı yavaşça rulo yaparsın, bir lastik geçirip mum içinde kalacak şekilde üzerinden koyarsın, kağıdın yanmasını izlersin. Yanıp gül olmasını. Büyüyen alevlerin ortasında o tekrar belirir... Ağlayan bir şekilde... Evinde yatağına uzanmış ağlıyor yastığına su dökülmüşçesine ıslanmış... Gözleri kıp kırmızı, o inci beyazı gözler, şimdi kan kırmızısı...

Devamı haftaya xD
    _ftm_ bunu beğendi.
  2. merweee_1130

merweee_1130 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş arkadaşım
    ceh13 bunu beğendi.
  3. ceh13

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim merve :)
  4. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    Güzeldi..=)
    ceh13 bunu beğendi.
  5. Hera.

Hera. Kuşlara takılıp gidiyor aklım. Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    806
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Eskişehir.
    Emeğine sağlık.. :) Çok güzel.
  6. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Erkan biraz daha dikkat çekecek şekilde yazsan içerik iyide görünüm iyi değil okuma hissi uyandırmıyor :D :p
  7. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    tebrik ederim erkan çok güzel olmuş ;)
  8. ѕαηєм

ѕαηєм Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç bişi anlamadım ne anlatmak istediğini biraz daha açıklasan ?
    ceh13 bunu beğendi.
  9. berna_66

berna_66 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    29
    güzel olmus ayrılık .. güzel anlatılmıs .)
  10. ceh13

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Hiç bişi anlamadım ne anlatmak istediğini biraz daha açıklasan ?
    Genişletmek için tıkla...

Bir daha okuyunca bende pek birşey anlamadım :D arada geliyorlar bana kalemi kağıdı alıp durmadan yazıyorum taaki elim yorulana kadar.
    ѕαηєм bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş