Böyle şaka Olmaz.?

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde ◊ΘGöKKuŞΘ◊ tarafından paylaşıldı.

 1. ◊ΘGöKKuŞΘ◊

  ◊ΘGöKKuŞΘ◊ Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  4 Aralık 2007
  Mesajlar:
  915
  Beğenileri:
  649
  Ödül Puanları:
  16

  Böyle şaka Olmaz.?

  Bu anlattıklarım tamamen gerçek bi olaydır arkadaşlar.....
  Üniversite öğrencisi olan arkadaşlar bilirler; üniversiteye yeni gelen öğrencilere cik veya cig denir(yöreye göre değişir). Ve bu cik arkadaşlara yurtlarda genelde şaka yapılır ve bunada cik şakası derler.... işte asıl olay bu şakalarda bitiyor eğer yapılan şakanın sonrasını göremeyen bazı şakacı arkadaşlar istenmeyen bazı kötü olaylara sebep oluyorlar.
  Bunların bir örneğini anlatacağım size şimdi......
  Olay devlet yurdunda geçiyor yeni gelen öğrenci odasına yerleşiyor.. oda da 3. sınıftan birbiri ile kanki olan iki şakacı arkadaş daha kalmaktadır... ve bu yeni geleni görünce akıllarına tabi hemen bi şaka yapmak geliyor düşünüyorlar düşünüyorlar ne yapalım diye ondan sonra birinin aklına şeytanca bir fikir geliyor o sırada oda da bulan 4. kişi yoktur... bu kişi de diğer iki kişinin yine arkadaşı...şakanın konusu ise boş olan yatakta güya eskiden bunların samimi bir arkadaşı kalıyormuş ve bu yatakta ölmüş....bunun üzrine bi şaka yapacaklar bu °°°°° iki kişi...oda da bulunmayan 4. elemanı hemen buluyorlar kantinden ve plan yapmaya başlıyorlar o gece o odaya gelmeyecek ve onun resmini gece yeni gelen öğrenciye gösterecekler ve gecenin en ucra zamanı bu odaya beyazlar içinde yüzü unlu bir şekilde gelip çocuğun üzrine oturup korkutma operasyonuna başlayacaklar.
  Neyse herşey plana uygun bir şekilde devam eder bunlar o elemanın resmini gece çocuğa gösterirler ve anlatmaya başlarlar. İşte bu arkadaşımız gece kabuslar görüp kalkardı. Yatakta boğulurdu kendi kendine sanki biri onu boğuyormuş gibi. Ve sonunda birgün yüzü mos mor bir şekilde ölü halde yatakta bulduk şeklinde saçmalayarak çocuğun beyninde bir korku bırakırlar.
  Biraz zaman sonra herkes uyur.. bütün yurt sesizliğe boğulduktan sonra bu 4. elemen odaya gelir. Beyazlar içinde ve yüzü unlu yani bembeyaz. Ve yavaşça çocuğun üzerine çıkar ; bunun boğazına sarılır......
  Yeni gelen öğrenci hemen uyanır ve karşısında resimdeki ölen çocugu görünce birden neye uğradıgını şaşırır ve ne yaptığını bilmez halde çığlıklar ata ata fırlar yataktan. O şakacı çocuğu da iter üzerinden ve cama doğru koşar. Atlayarak kaçmak ister ki bu en doğal refleksmiş bilnç altında. çünkü korku anında insan ne yaptığını tam olarak bilmez. Vede atlar zavallı ama gelin görün ki bulunduğu kat 4. kat ......... alın size ŞAKA ?????????????artık şaka denirse......
 2. elcin06

  elcin06 Üye

  Katılım:
  28 Ekim 2007
  Mesajlar:
  1.058
  Beğenileri:
  105
  Ödül Puanları:
  36
  yazık ya ölmüşmüdür acaba:S???????
 3. MıstqhK

  MıstqhK Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  4 Kasım 2007
  Mesajlar:
  0
  Beğenileri:
  74
  Ödül Puanları:
  0
  ALLah rAhmet eylesin
 4. dEad_anqEl

  dEad_anqEl Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2007
  Mesajlar:
  45
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  sonu kötü olmuş yazıkk inş. bizede böle şakalar yapmazlar. (insaflarına sığınıyorum)
 5. ezmag

  ezmag Üye

  Katılım:
  16 Kasım 2007
  Mesajlar:
  126
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  inş yapmazlar ben de aynı şekilde yapardım heralde
 6. ((**SÜVEYDA**))

  ((**SÜVEYDA**)) Üye

  Katılım:
  18 Şubat 2008
  Mesajlar:
  35
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  6
 7. zehra

  zehra Üye

  Katılım:
  31 Mart 2008
  Mesajlar:
  199
  Beğenileri:
  7
  Ödül Puanları:
  16
  vay vicdansızlar vay....diyecek söz bulamıyorum ....yazık kıza ya..

Sayfayı Paylaş