bu da benden karmaşık

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde ϡ ɳ UЯ! ƴ Έ ϡ tarafından paylaşıldı.

1. ϡ ɳ UЯ! ƴ Έ ϡ

ϡ ɳ UЯ! ƴ Έ ϡ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Oradasin biliyorum ama ulasamiyorum... Var oldugunu biliyorum ama dokunamiyorum... Konusuyorsun biliyorum ama duyamiyorum...Uzaktaki sevdigim seni çok özlüyorum !

Gözlerinin içinde karadeniz olup kaybolmak isterdim ama yoklugunda kayboluyorum sen bunun farkinda bile degilsin seni çok özledim canim benim.

Gözlerin sular kadar berrak gülüsün bir çocugunki kadar sicak bana benden ayri geçirdigin her ani anlat... Seni çok özledim.
    yaşamak hüner değil seninle ölmek istiyorum,belki eline ençok yakışan takı benim elim,ne bir şarkı ne bir söz nede bir gösteriş olayın özü iki kelimelik bir söyleyiş seni seviyorum

*Kan kaybeden bu yüreğimden belki bir gün haberdar olursun ve benim seni ne kadar sevdiğimi ne kadar acı çektiğimi anlarsın....

*Giden ßirgün DönmeK İster ßırakın DönsüN Ne Kayßettigini Görsün ...

*Bi Bosluktayım artık.Unuttum Hayatı Yada Hayat Beni.Simdi tek Tesellim Bi Allah Bide Yastıgımdaki gözyaslarım.Hayat Sen HarcAdın Beni.....:(

*Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil!

*ben her gece yıldızlara seni anlattım dinledikçe bir daha parladılar ayrı olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi teker teker kaydılar...

*Hey msj! sessizce git onu özlediğimi söyle. eğer işi varsa rahatsız etme,eğer uyuyorsa yanağına bir öpücük kondur ve eğer şu anda okuyorsa ona çok sevdiğimi söyle!

*Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın..

*Seni seviyorum desem inanır mısın?Seni özlüyorum desem sende bana dermisin?Gülüşünü, bana bakışını özledim desem sende bana dermisin?Senin duymak istediğin sadece iki kelimeyse "SENİ SEVİYORUM" sende bana dermisin???:):)

*seviyorum dedikçe sevmiyorum diyeceğim,,ölüyorum dedikçe karışmam diyeceğim, yalvarırım dedikçe küçülme diyeceğim,inat buuu***aaaaaa seni ömürboyu seveceğimmmmmmmm!!!!!!!!!!
    ***Vaktinden çok sonra yağdın yüreğime , yaz yağmuru gibiydin geldin de bir türlü geçemedin!!!...
    ***Seni sevmeyi sevdiğimi öğrendim sen gittikten sonra....Her nefes alışımda sen olduğunu sen varken hiç gecelerim olmadığını...Her şeyi sen gittikten sonra anladım geçte olsa!!!...
    ***Şimdi hiç durma git!Başımı yumruklayıp ardınsıra ağlarsam NAMERDİM...
    ***İnanıyorsan savunduklarına arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına tabureye sen vuracaksın !
    ***ölum Gozler Kapali Soğuk bir beden Değil !.. ölum Sevdiqini ßir Soluk Kadar'da Olsa Yanin'da ßulamamak Deilmidir ?..
    ***CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .
    ***kırıyorsa sözlerim susarm bi dha konuşmam.Rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.Rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM..
    ***Her adım atışını, her nefes alışını, her adımı anışını saydım.. söyLeyemezdim sevdiğim, ben de böyle sevdim...
    ***bir gün gelirde ölürsem bitanem ne olur bni UNUTMA...resmime b**q ama ağlama...eğer başkasını sewersen onu KIRMA..ağlama daima MUTLU OL.ama ne olur BİtAaNeM Bnİ UNuTMa
    ***Geçmise dönük keskelerle yasamaktansa, gelecege dönük belkilerle yasamayi tercih ederim.”
    ***İster susar ayrıLık konusmasıNı dinLersin..İster hayKırır AyrıLığa 1 Kez oLsun isYan edersN'
    *** Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve Git.. Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git..
    Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın
  2. denisssz

denisssz Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Türkçe olmayan karakterleri düzeltirmisin
  3. Moderatör Taner

Moderatör Taner Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    3.519
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Ankara
    Paylaşım için sağol ama yabancı karakterler var .

Sayfayı Paylaş