Bu metni çeviren varmıı??

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde ccenita tarafından paylaşıldı.

1. ccenita

ccenita Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

I have always been interested in flying.When I was a little child,I jumped off the walls and I tried to fly.
    After I grew up,I wanted to be a pilot,but I couldn't achieve my goal.I became a policeman.Then,I started parachute jumping courses.
    I loved parachute jumping and sky-diving.First,it was a hobby for me,but now I use it in my job,too.It is a part of my job.We sometimes have difficult missions and it is not possible to drive.Then,my friends and I jump out of a plane with our parachutesand complete the mission.People think that it is dangerous,but I think it isn't dangerous.If you follow the necessary steps and the security rules,it is safe.This activity needs special clothes and special equipment,of course.
    I love sky-diving because everything looks very good while I am flying.I can see beautiful white clouds,blue sky and green fields.
    The view is amazing.The world is fantastic and I feel very happy.
    There is a parachute jumping and a sky-diving show next month.Forty people from four planes are going to do sky-diving.I'll take part in this show and I am sure it'll be a good show.

Çevirirseniz çok yardımcı olursunuz..
    seçil 1789 bunu beğendi.
  2. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    Ben her zaman, uçmakla ilgilendirildim. Benim, biraz çocuk, kendisinden duvarlar atlanan benim olduğu olduğum zaman ve benim, uçmayı denediğim zaman.
    Ben büyüttükten sonra, ben, bir pilot olmayı istedim, ama ben, benim amacımı sonuçlandıramadım. Ben, bir polis oldum. O zaman, ben, yönleri atlarken paraşüte başladım.
    Ben, atlarken paraşütü ve gökyüzü-dalan sevdim. İlk olarak, benim için bir hobiydi, ama şimdi ben, ona benim işimi kullanırım, ayrıca. Benim işim olan bir parçadır. Bazen biz ol zor misyonlar yaparız, ve, sürmek için mümkün değildir. O zaman, benim arkadaşlarım ve ben, dışarı bizim parachutesandımızın, misyonu tamamladığı bir uçağı atlarız. İnsanlar, onun, tehlikeli olduğunu düşünür, ama ben, onu düşünürüm, tehlikeli değilim. Eğer sen izle zorunlu adımlar ve güvenlik yönetirseniz, emindir. Bu ihtiyaç duy özel hareketlilik giysiler ve özel malzeme, kesinlikle.
    Ben, her şeyin, çok iyi baktığı için gökyüzü-dalmayı severim, ben uçarken. Ben gör güzel bulutların, mavi gökyüzünün ve yeşil alanların olduğu beyaz renk yapabilirim.
    Görüş şaşırtıyor. Dünya, fantastiktir, ve ben, çok mutlu hissederim.
    Ve gelecek ay bir gösterinin olduğu gökyüzü-dalan atlıyor olan bir paraşüt vardır. Kırk uçağın, yap gökyüzü-dalan yapacak olduğu dörtten insan. Ben, buda gösteri yer alacağım, ve ben, kesinlikle oyum, ol iyi bir gösteri yapacak mı.
    umarım işine yarar(=
    esra^m ve ddilara bunu beğendi.
  3. Banshee

Banshee Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    911
    Ödül Puanları:
    0
    kaçıncı sayfanın bu etkinlik?
  4. ccenita

ccenita Üye

Beğenileri: