bu metni ingilizceye çevirir misiniz

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde busragunel tarafından paylaşıldı.

1. busragunel

busragunel Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0

sabah kalkınca çok kötü bir olay yaşadım. Sabah annem beni markete ekmek almak için yolladı. saat daha çok erkendi. Ama diğer açıdan da sabah sporu yapmış oldum. Sonra annem bana zorla kahvaltı yaptırdı. Ama ben hiç sevmem. Bana göre herkes herşeyi yapmak zorunda değil.Bugün istanbulda tanıdığımız birine gittik. Saat 4-5 arası herhaldeb oradaydık. Güzel şeyler oldu. Oradaki arkaadaşımla akşama kadar gezdik. Sonra eve gelince televizyon seyrettik Babam gidiyoruz deyinceye kadar her şey çok güzeldi.

NE OLUR 5 DK İÇİNDE YAZIN ÇOK İHTİYACIM VAR
    damlagfb bunu beğendi.
  2. busragunel

busragunel Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün biraz ders çalışmaya başladım. 2. dönem derslerimi düzeltmem lazım. Bu yüzden bugün bol bol konu tekrarı yaptım.Ardın da test çözdüm. Biraz sıkılınca biraz bilgisayarda oyun oynadım. Sonra kardeşimi gezdirdik.Bazen keşke hiç tatil olmasa diyorum.Bence tatil falan olmasan. Okullar açılsınevde çok sıkıcı oluyor. Akşam annem yemek için çeşitli şeyler yaptı. Günün en güzel anı herhalde o andı.

ne olur hemen acil yaparmısınız ben ingilizce cümle kuramıyorum. lütfen söz bütün mesajlarına teşekkür etçem

lütfen çeviriciden olmasın kendiniz yapın
  3. damlagfb

damlagfb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 11.ünitenin çevirilerini istiyorum yaparmısınız
  4. ayşenur237

ayşenur237 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    I had a very bad incident in the morning. My mother sent me to the morning market to buy bread. more hours too early. But the other point I have made sport of the morning. Then I built my mother forced me breakfast. But I do not like at all. In my opinion, everyone had to do everything we went to one of değil.Bugün known in Istanbul. Herhaldeb were there between 4-5 hours. Beautiful things happened. Arkaadaşımla there until the evening we visited. Then go to my father to come home deyinceye watched television until everything is very nice.
    busragunel bunu beğendi.
  5. ayşenur237

ayşenur237 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    young girl senin için çevirdim:)
    busragunel bunu beğendi.
  6. ayşenur237

ayşenur237 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ama bazı kelimeleri doğru yazmadığın için yanlış çıktı.
    busragunel bunu beğendi.
  7. mfz

mfz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    I had a very bad incident in the morning. My mother sent me to the morning market to buy bread. more hours too early. But the other point I have made sport of the morning. Then I built my mother forced me breakfast. But I do not like at all. In my opinion, everyone had to do everything we went to one of değil.Bugün known in Istanbul. Herhaldeb were there between 4-5 hours. Beautiful things happened. Arkaadaşımla there until the evening we visited. Then go to my father to come home deyinceye watched television until everything is very nice.
    busragunel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş