Bu nesil.. Herşeyi yıktı bu nesil.. İstanbulu bile :(

Konu 'Videolar Köşesi' bölümünde abdulmelik tarafından paylaşıldı.

1. abdulmelik

abdulmelik Üye

Beğenileri:
    964
    Ödül Puanları:
    0

ümitt ve --ZeLa-- bunu beğendi.
  2. Persephone

Persephone Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    492
    Ödül Puanları:
    83
    Sözleri :( =>Yaptırmak kolay mı yapmak kolay mı,ama yıkmak kolay Hayvanlarda yıkar ama Hayvanlar yapamaz yapıcı olması gereken insandır.Bunlar bu nesil her şeyi yıktı bu nesil İsyanbulu bile yıktılar CEHENNEME çevirdiler.Benim ecdadım İstanbulda kubbe kubbe camiler.tarihi eserler,çeşmeler,kervansaraylar,muazzam tarihi binalar meydana getirmişlerdi,onların hepsini yıktılar.İstanbulu barlar,pavyonlar,kumarhaneler,zinahaneler,fuhuşhan eler,Kafirhaneler haline getirdiler.İstanbulu CEHENNEME çevirdiler.FATİHİM, ULUBATLI HASANIM,mezarından başını kaldırıp,bir bakıverse İstanbul KAFİR olmuş diyecektir tanımayacaktır.Benim Şehirlerimi degiştirenler benim tarihimi degiştirenler benim maneviyatımı degiştirenler,BEN ŞİKAYETÇİYİM YARABBİ.ŞİKAYETÇİYİM YA RESULELLAH.Her şeyimi yıktılar benim her şeyimi parçaladılar benim,iffetimi kaldırımlara döktüler,bacımı anamı çırıl çıplak soydular sokaklara döktüler,kadınları sattılar madde ve eşya gibi,İstanbul bir pavyon şehri haline geldi,İstanbul umum hane şehri haline geldi,İstanbul ibadet hane idi isyan haline geldi ya RABBİ:MÜSLÜMAN uyanmalısın MÜSLÜMAN İNANMALISIN İSLAMA SAHİP ÇIKMALISIN.
    Sen eger MUHAMMEDİN ümmeti isen,sen KUR'ANA İMAN ediyorsan,sen ALLAH'IN kuluysan,bırak siyasi çekişmeleri,bırak politik kavgaları,bırak parti pırtı davalarını,İSLAMA ve KUR'ANA sahip çık MÜSLÜMAN.Bütün dava YARATICIYI tanımaktı tanıtmadılar.Allah'ı anlatmaktı anlatmadılar,her şeyi yıktılar taarrumar ettiler ama yerine hiçbirşey yapamadılar...(

Ben videoyu açamadım bende açılmıyor ama başka biryerden izledim çok teşekkürler çok anlamlı sözleri :(
  3. abdulmelik

abdulmelik Üye

Beğenileri:
    964
    Ödül Puanları:
    0
    Evet anlamlı..:)
    Rica ederim..
    Sen de sözlerini eklediğin için sağol..:)

Sayfayı Paylaş