Bu Sözler Çok Güzel Okumanızı Tavsiye Ederim...

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde ConTRoL tarafından paylaşıldı.

1. ConTRoL

ConTRoL Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.326
    Ödül Puanları:
    0

Kışlık montun cebinde, geçen yıldan kalma para bulup mutlu olma mevsimi başlamıştır.

Googlenin yeni tasarımı; ' Leb demeden leblebiyi anlaması ' gibi bişey.

Allah'ım sen kimseye ayakkabısının bi bağcığını fosforlu turuncu diğerni fosforlu yeşil yapacak kadar ağır bir ergenlik yaşatma.

"Ee daha daha nasılsın? " kavramı sadece Türkçede vardır. Siz hiç İngilizcede "How are you more more?" diye bir şey duydunuz mu?

Türk olmαk "koş αbi koş" diyen αrkαdαşınα "ne oluyor lαn?" derken αynı zαmαndα koşmαyα devam etmektir.

Evinin Güvenliğini Alarm Taktırarak Değil, Evden Çıkarken Koridorun Işığını Açık Bırakarak Sağlayan İnsana 'Türk' Denir :)

Yeni doğan bebeğin 'Anne' mi ? 'Baba' mı ? diyeceğini merak eden çift 'zaa xD' kelimesini duyunca Çocuğu Çöpe Attı.

Telefonundaki fıstık diye kayıtlı numara kimin?" dedi, "Kuruyemişçinin" dedim, yemiş midir?

"Biz nerde yatıcaz yaa?" diyen misafire "Biraz muhabbet edelim, gülmekten yerlere yatarsınız" dedim. Şu an yerde yatıyor.

İlişkimiz artık yürümüyor ayrılalım dedi. Bende o zaman koşalım dedim mutluyuz.

Kokunu Özledim Dedi , Çoraplarımı Yolladım Artık Görüşmüyoruz.

Düğün davetiyesini mail olarak atan arkadaşıma; düğün günü çeyrek altın fotoğrafı gönderdim . Pişman değilim.

:330:
  2. Gamze**

Gamze** Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

"Ee daha daha nasılsın? " kavramı sadece Türkçede vardır. Siz hiç İngilizcede "How are you more more?" diye bir şey duydunuz mu?

Telefonundaki fıstık diye kayıtlı numara kimin?" dedi, "Kuruyemişçinin" dedim, yemiş midir?

Düğün davetiyesini mail olarak atan arkadaşıma; düğün günü çeyrek altın fotoğrafı gönderdim . Pişman değilim.[/I]

:330:
    Genişletmek için tıkla...
    Hehe :p Özellikle bunları çok sevdim :gap:

Sağol :)
    Serkiz bunu beğendi.
  • ConTRoL

ConTRoL Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.326
    Ödül Puanları:
    0
    Önemli Değil :gap:
    Serkiz, avel, VoLevoR ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  • @EzgiKundur

@EzgiKundur Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    İslami Facebook çıkacakmış: "Haldun Allahın izniyle Rumeysa'yı dürttü"..

Ve Allah, komşu çocuklarını hep daha zeki yarattı.

Ali babanın bir çiftliği var, inekleri var, kuzuları var. Birde evi var, arabası var. Ankaradan 30 yaş civarı bayanlara talip.

+hapşu -çok çalış +of anne yaa

Bunlar da benden olsuun :)
    HaYaT SéRSéRi bunu beğendi.
  • benqiSu

benqiSu Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Süpermiş bunlr ya :D
  • Sayfayı Paylaş