Bunlar Da Benden ~

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde siroz tarafından paylaşıldı.

1. siroz

siroz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0

~ Her şeyin bir sonu vardır. Ama bazı sonlar mutlu son'dur örneğin: haftasonu.

"Hayattaki en büyük acılardan birisi de; Ayak serçe parmagnızı koltugun kenarına çarptıgınızda gerceklesir".

Aşk tipi cezaevi kafamın içi, kalk uyuduğun hücremden. Şimdi tünel kazıp yüreğime ulaşma vakti..

Evine Hαciz Gelmiş Fαkirler Gibi ; Çok Koydu Giderken Götürdüklerin. Hiç Değilse Gülüşümü Bırαksαydın , Anα Yαdigαrıydı !

Odαnızı toplαdığınızdα hαlα dαğınık gözükmesinin tek mαtematiksel αçıklamαsı ; Toplαmα işleminde dαğılmα özelliğidir. ♥

'Herkes ikinci bir şansı hakeder' derler ya hani. Unutma, 'Seven gerçekten sevse, ilk şansını kaybetmezdi'..

Çevreye verdiğim ''insαnlıktαn'' dolαyı herkesten özür dilerim.

Eski zamanlarda ki gibi olsa aşklar . Kız sevdiği erkeğin elini tutmaya utansa, erkek sevdiği kızın gözlerine bakmaya kıyamasa. .

Senin şekerle tatlandırılmış göz yaşların var. Kahkahaların en gizli ağlama biçimin aslında. Herkesten gizliyorsun acılarını. Üstelik bu gizlediğin acıların üstünü gülüşünle örtüyorsun. Sorarım şimdi sana; senin acın kaç şekerli?

Bir annenin en yapmacık halini,misafirliğe gelen çocuğun halıya döktüğü çayı temizlerken "amaan ne olucak" derken görebilirsiniz

Otobüste marka çantası, büyük gözlükleri ve iPhone'yla hava atan kız ; merhaba, aynı otobüsteyiz.

[ç]alıntı
    mewsimhazan, JonasBrothers, Dreamer* ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. dj_pelin

dj_pelin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.733
    Ödül Puanları:
    113
    Devamını Bekliyorum Gülsüm`cüm :)
    Güzeller :)
  3. siroz

siroz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür Ettim canım :)
    Tamam :) Sen istedikten sonra :)
  4. siroz

siroz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    - Hiç kimse sevgilisine "benim icin ne yaptın?" dememeli.. 6 milyar insanin içinde seni bulmuş, daha ne yapsın.

- Kısa bir mezarlık ziyareti gibiydi yüreğime girişi , Geldi canıma okudu ve gitti..

- Çok eskilerden kαlαn , αklımdαki yαrım yαmαlαk şαrkı gibisin . Şimdi duysαm seni , bilmem . Eşlik edebilirmiyim ki ?

-Eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, Sadece kendi kıymetini bil. "Boşver be ! nasılsa her rüya güneşle sona eriyor".

"Akıla gelen, başa gelir diyorlar ya, yalan ! Öyle olsa, milyonlarca sen düşerdi başıma".

-"Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyosun dedi. Öleceğini bildiği halde yaşadığını unutmuştu".

- Arαmızdα bir hαrfin lαfımı olur sevgilim ? Hα g'ittin' hα ittin

-Birisiyle 31 Aralıkta çıkmaya başlayıp, 1 Ocakta ayrılıp soranlara 1 yıl çıktık demek istiyorum

"Hiçbir zaman garantisi olmayan bir mutluluk için, Hayatınızda kalıcı olan şeyleri yok etmeyin. Çünkü tek üzülen siz olursunuz".
    JonasBrothers, Dreamer* ve dj_pelin bunu beğendi.
  5. siroz

siroz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    - Dürüstlük denilen şey, pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.

- Kimse elindekinin değerini bilmez sαhip olduğu sürece αmα bir gün elinden uçup gittiğinde tek bir söz ` Keşke..´

- ' Bugünlerde hangi yöne baksam kendimden bir parça görüyorum . . . Meğer çok kırılmışım....

-Herkes Bana Huzur Verir ; Kimi Gelişiyle Salınarak , Kimi Gidişiyle Uzayarak ,)

-Neden mutsuzsun ? dedi. 'Mutsuz değil, beceriksizim' dedim. "Sizin gibi, mutlu olduğumu sanmayı beceremiyorum". hepsi bu !

-Güller güzeldir,fakat dikeni acıtır derler,niçin acıtsın ki tutmasını bilmiyorsa eller..

-İnsanı en çok acıtan şey; Birine 'hayatını' hediye etmişken, O kişinin kendini başkasına hediye etmesidir..

-Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir. 'İhtiyaç kalmaz'

-Makyajı akıyor farkının; Herkesleşiyorsun...
    JonasBrothers bunu beğendi.
  6. siroz

siroz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    - Seninle ilk konuştuğumda senden hoşlanmaktan hoşlandığımda aşık olmaktan korktum.. ;/ Şimdi aşığım.. Kaybetmekten korkuyorum.

-Hαvαm bozmαyα bαşlαdı yine.. Gözlerimde dolmαyα.. Sαnırım içimde bir yerlere sen yαğdı gece gece

- Sαnα "seni seviyorum" dediğim kαdαr αnneme "peki αnnecim" deseydim, hαzırdı cennetteki yerim..

-Oyuncağın kırıldı diye üzülme çocuk.. Büyüyünce kalbin paramparça olacak !

- Korkuyorum sαnα sormαyα "beni seviyor musun?" diye Yα düşünürsen bir kαç saniye...

-Tüm dünya bugün Bizi' konuşuyor ♥

ZeHrA_JaCoB, JonasBrothers ve Dreamer* bunu beğendi.
  7. ~//ColourFul\\~

~//ColourFul\\~ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    0
    Güzeller :)

Özellikle şu :
    Makyajı akıyor farkının; Herkesleşiyorsun...

{Ç}Alıyorum azıcık :)
  8. siroz

siroz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Bende çaldım .d sorun yok .d
    [ç]alabiliriz :gap:
  9. MaviGöz-//

MaviGöz-// Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

"Hayattaki en büyük acılardan birisi de; Ayak serçe parmagnızı koltugn kenarına çarptgnzda gercklesir".

Bir annenin en yapmacık halini,misafirliğe gelen çocuğun halıya döktüğü çayı temizlerken "amaan ne olucak" derken görebilirsiniz

Otobüste marka çantası, büyük gözlükleri ve iPhone'yla hava atan kız ; merhaba, aynı otobüsteyiz.

[ç]alıntı
    Genişletmek için tıkla...
    Hayattan alıntılar. Hepside dogru valla. xD
    Teşekkürler.
  • siroz

siroz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Önemli değil :)
  • Sayfayı Paylaş