bunu bana bi türkçeye çevirebilirmisiniz

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde semihhh tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. semihhh

  semihhh Üye

  Katılım:
  26 Eylül 2008
  Mesajlar:
  2
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  :cry:it's time to have some information about bikes. Here are some tips abut two typesof bikes from Mr. Harrison. you can select the bike you want

  Touring Bike A touring bike is an excellent bike for long distance riding . If you like comford, It's better fot you because It's more comfortable than a sport bike
 2. HypeR

  HypeR Üye

  Katılım:
  3 Kasım 2008
  Mesajlar:
  334
  Beğenileri:
  90
  Ödül Puanları:
  0
  Motorsikletler hakkında bilgiye sahip olman gerekir.Here are some tips abut two typesof bikes from Mr. Harrison. Sen istediğin bisikleti seçebilirsin.

  Touring Bike A uzun mesafe için mükemmel bir motorsiklettir. Eğer sen komfor seviyorsan It's better fot you. Çünkü o spor motorsikletten daha rahattır.

  Anladığım kadarı böyle. Gerisini sana arkadaşlar yardımcı olsun.
 3. kuzuu

  kuzuu Üye

  Katılım:
  31 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2
  Beğenileri:
  4
  Ödül Puanları:
  1
  Hangi çeviri programını kuLLanıyoRsun ?
  söyLer misin Lütfen ?! .)
 4. sheval

  sheval Üye

  Katılım:
  12 Mart 2009
  Mesajlar:
  5
  Beğenileri:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Teknoloji, Yunanca (sanat) ve (bilmek) sözcüklerinin birleşiminden oluşmuştur. İnsanoğlunun gereklerine uygun yardımcı alet ve araçların yapılması ya da üretilmesi için oluşmuştur. İnsanoğlunun gereklerine uygun yardımcı alet ve araçların yapılması ya da üretilmesi için gerekli bilgi ve yetenektir. Teknoloji ayrıca, bir sanayi dalıyla ilgili üretim yöntemlerini, kullanılan araç, gereç ve aletleri kapsayan bilgidir.Bir insan etkinliği olarak teknoloji, insanlık tarihinde bilim ve mühendislikten önce ortaya çıkmıştır. Teknolojinin, bilimin uygulamacı yönü olduğu görüşleri de vardır.İnsanoğlu tarihler boyunca işlerini kolaylaştırmak için çeşitli aletler geliştirmişlerdir. İnsanlar çok önceleri birbirleri ile uzaktan haberleşmek için duman kullanırlardı. Yanan bir ateşten çıkan dumanı değişik belirli şekillerde çıkararak anlamlar çıkarırlar ve böylece anlaşırlardı. Daha sonra değişik metotlar ortaya çıktı. Bir güvercin evde beslenilir ve büyüyünce haberleşilecek eve taşınırdı. Sonra bu güvercinin ayağına bir not bağlanıp havaya salınırdı. Serbest kalan kuşun gideceği ilk yer büyüdüğü ev olacaktır. Büyüdüğü eve gelen güvercin ayağında notu getirecektir. Bu yöntem tarihi kayıtlara ilk posta olarak geçmiştir. Daha sonrasında teknolojinin de sayesinde telefonlar ve İnternet günlük hayatımıza girmiştir. Tüm bunların dışında ulaşım önceleri atla yapılmaktaydı.Teknoloji bu alana da el attı ve tekerlekli araçlar kullanılmaya başlandı.

  çok acil çeviriye ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirm..teşekkürler
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş