Bunu türkçeye çevire bilir misiniz ?

Konu 'İngilizce 7. Sınıf' bölümünde pınar_ tarafından paylaşıldı.

1. pınar_

pınar_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0

When I was young, a lot of things were different. I was a beautiful woman. I am short now, but I was tall and strong in the past. My hair was long and black. It is long now, but is grey.
    Life was different, too. It was cheaper and ea***r. There weren't many cars and people in towns. The air was clean and food was natural. There weren't any modern machines, but there was friendship. We were happy in those days. I miss the old days, good old days
  2. Red94

Red94 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    0
    Ne zaman bir çok şey farklıydı gençti. Güzel bir kadındı. Ben şimdi kısa, ama uzun boylu ve geçmişte güçlü. Saçım uzun ve siyah. O uzun şimdi, ama gri olan.
    Hayatı da farklıydı. Daha ucuz ve EA *** r. oldu Çok değil yaş ve kasabalarda insanlar vardı. Temiz hava ve yiyecek doğaldı. Herhangi bir modern makine, ama değildi orada dostluk vardı. Biz o günlerde mutluyduk. Ben eski günlerde özledim, eski güzel günleri

cümleleri toparla :) yap böyle birşey olcak
  3. pınar_

pınar_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ben okadar çevirdimde çümleleri toplayamadım
  4. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    Benim, genç olduğum zaman, birçok şey, farklıydı. Ben, güzel bir kadındım. Ben, şimdi kısayım, ama ben, geçmişte uzun ve kuvvetliydim. Benim saçım, uzun ve siyahtı. Şimdi uzundur, ama gridir.
    Yaşam, farklıydı, ayrıca. Daha ucuzdu, ve ea *** r. Şehirlerde birçok araba ve insanlar yoktu. Hava, temizdi, ve yiyecek, doğaldı. Herhangi bir modern makine yoktu, ama, arkadaşlık vardı. Biz, o günlerde mutluyduk. Ben, yaşlı günleri kaçırırım, gündüzleri iyi yaşlı

Çeviri biraz saçma ama toparlayabilirsin :D
    alptuka ve pınar_ bunu beğendi.
  5. pınar_

pınar_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    teşekür ederim
  6. can ems

can ems Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çeviri

arkadaşlar düzgün çevirecek doğru çevirecek varsa nolur çevirebilirmi şimdiden teşekkürler:)
    Heroes is an American science fiction television series. It is on the air at 11.00 p.m. on Thursday nights.Tim Kring creates it. The director films it in Los angeles and California.The series tells the stories of the extraordinary people around the world.The characters develop superhuman abilites.For example, A Japanese computer engineer can direct time and place.A painter can paint the picture of future.A police officer can read people's minds.They all have avery difficult duty:To prevent humans and the world from disasters and to save them .Every episode is very exciting.
    Some of the characters are Niki Sanders,Tracy Strauss,Noah Bennet,Clarie Bennet,Isaac Mendez,Simone Deveaux and Matt Parkman.
    Heroes is a very world-famous TV series and it wins two or more awards every year.

Sayfayı Paylaş