Burçların Melekleri

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde `☆мiśśiśєℓℓά☆` tarafından paylaşıldı.

 1. `☆мiśśiśєℓℓά☆`

  `☆мiśśiśєℓℓά☆` Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  826
  Beğenileri:
  489
  Ödül Puanları:
  16

  Koç:
  Machidiel (veya Malhaidael) - Mart ayı ve Koç burcunda doğanların meleğidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.

  Boğa:
  Asmodel - Boğa burcunun meleğidir.

  İkizler:
  Ambriel (veya Almbriel) - Doğruluğun ve açıklığın evrensel bir standart olacağı bir zamana doğru insanlara rehberlik ederken kendi doğrularımızı daha iyi ortaya koyabilmemiz için açık bir iletişim sağlaması açısından ondan ilham alabiliriz. Genel koruma meleği olarak da bilinir. İkizler burcu ve Mayıs ayına hükmeder. Bu ayda ve burçta doğanlar ona korunma ve inayet için dua edebilirler.
  Giel - Zodyaktaki İkizler burcuna hükmeder.

  Başak:
  Hamaliel - Başak burcuna ve Ağustos ayına hükmeder. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.
  Iadara - Başak burcuna hükmeder.
  Schaltiel - Başak burcunun yöneticisi olan melektir.

  Terazi:
  Jael - İçinde on emrin yazılı olduğu sandığın bereket tahtında oturan ikiz meleklerden biridir. Diğerinin adı Zarral'dır. Jael Terazi burcuna hükmeden melektir.
  Uriel - Edebiyat ve müziğin meleğidir. Yaratıcı ateşi bize armağan edendir. Mars gezegenini yönetendir. Psişik yeteneklerimizi geliştirmek ve geleceği sezebilmek için ondan yardım alabiliriz. Ayrıca değişimin meleğidir. Eylül ayının ve Terazi burcunun yöneticisidir. Bu burçtakiler korunma için Uriel'e dua edebilirler.

  Akrep:
  Barbiel - Ekim ayının ve Akrep burcunun meleğidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.
  Barchiel - Bu melek Şubat ayında ve Akrep ve Balık burcunda doğanlara hükmeder. Kendimize ve diğerlerine şifa vermek ve şefkat için ona dua edebiliriz. Bu melek ayrıca duygusal derinlik ve farkındalık sağlar.
  Riehol - Kabala'ya göre akrep burcunun yöneticisidir. Sassaial onun asistanıdır.

  Yengeç:
  Muriel - Haziran ayı ve Yengeç burcunun yöneticisidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.
  Phakiel - Zodyaktaki Yengeç burcunu kontrol eder.
  Rahdar - Kardeşi Phakiel'in yardımıyla Yengeç burcunu yönetir.

  Aslan:
  Verchiel - Temmuz ayının ve Aslan burcunun meleğidir. Güçlerin düzenin yöneticilerindendir. Ayrıca Güneş'in yöneticisidir.

  Yay:
  Adnachiel - Bu melek Yay burcunu ve Kasım ayını idare eder. Bu burçta ve ayda doğanlar Adnachiel'e özel korunma ve inayet (kutsanma) için dua edebilirler. Hepimiz bu "parlak olan" meleğe ruhsal birer hediye olan bağımsızlık dürüstlük ve birlik içinde olma için dua edebiliriz.
  Sizajasel - Yay burcunun meleğidir.
  Vhnori - Yay burcunun yöneticisi iki melekten biridir.

  Oğlak:
  Anael (veya Hanael) - Oğlak burcu ve Aralık ayına hükmeder. Bu burçta doğanlar Anael'e özel bir korunma ve inayet için dua edebilirler. Yaratılışın 7 meleğinden biridir. Başmeleklerin prensi ve Cuma günü meleklerinin yöneticisidir. Venüs gezegeninin idaresini uygular. İnsan cinselliği ile ilgili konularda bizi aydınlatan ve birinci gökten yükselen dualarla ilgilenen ikinci cennet valisidir. Ek olarak dünya üzerindeki krallıklarla kralları kontrol eder ve ayın idarecisidir.
  Sagdalon - Oğlak burcunun yöneticisidir.
  Ubaviel - Oğlak burcunun hükümdarıdır.

  Kova:
  Archer - Kova burcu ruhlarına hükmeder.
  Cambiel - Bu melek Gabriel'le birlikte Kova burcuna hükmeder. Bu burçta doğanlar Cambiel ve Gabriel'e özel korunma ve inayet için dua edebilirler. Ayrıca Cambiel'e zekamızda artış ve alışılmadık şekillerde düşünme cesareti için dua edebiliriz.

  Balık:
  Barchiel - Bu melek Şubat ayında ve Akrep ve Balık burcunda doğanlara hükmeder. Kendimize ve diğerlerine şifa vermek ve şefkat için ona dua edebiliriz. Bu melek ayrıca duygusal derinlik ve farkındalık sağlar.  7 GÜNÜN MELEKLERİ

  Pazartesi:
  - Corabael
  - Gabriel
  - İsmoli
  - Mael
  - Uvael

  Salı:
  - Dameal
  - İrel
  - Sama
  - Samuel

  Çarşamba:
  - Rael
  - Şereda

  Perşembe:
  - Asa***l
  - Sachiel

  Cuma:
  - Anael
  - Blaef
  - Kadi
  - Maltiel
  - Penat
  - Rhaumel

  Cumartesi:
  - Cas***l

  Pazar:
  - Mihael
 2. hilly

  hilly Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.548
  Beğenileri:
  1.711
  Ödül Puanları:
  113
  Yay:
  Adnachiel - Bu melek Yay burcunu ve Kasım ayını idare eder. Bu burçta ve ayda doğanlar Adnachiel'e özel korunma ve inayet (kutsanma) için dua edebilirler. Hepimiz bu "parlak olan" meleğe ruhsal birer hediye olan bağımsızlık dürüstlük ve birlik içinde olma için dua edebiliriz.
  Sizajasel - Yay burcunun meleğidir.
  Vhnori - Yay burcunun yöneticisi iki melekten biridir.


  :D

Sayfayı Paylaş