Büyük Oyunlar

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde RoseBeliva tarafından paylaşıldı.

1. RoseBeliva

RoseBeliva Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Büyük oyunlar

Soğuk ve rüzgarlı gecelerden biriydi bu gece .Odamda ki küçük pencereden rüzgarın asi sesini dinliyordum.Saat 10 civarıydı. Ve ben hala ayaktaydım çünkü ;
    Birkaç haftadır gördüğüm kabusları tekrar görmek istemiyordum.
    Ama sonra annem odama girdi ve;
    -Hala ayakta mısın? Hemen yatağına yat ve uyu.
    Bir şey diyecek cesareti bulamadım ve sadece evet der gibi başımı salladım.Annem beni yatağıma uzanasıya kadar bekledi ben uzandıktan sonra odadan çıktı.Bir daha kalkacak halim yoktu ve çok uykulu olduğum için hemen uykuya daldım.
    İstemesem de…
    Ve yine aynı kabus.Karanlık bir sokakta tek başıma yürüyorum
    Ama birkaç dakika sonra yalnız olmadığımı anlıyorum.Takip edildiğimin farkına varıyorum ve adımlarımı hızlandırıyorum.
    Ama bunun pek bir yararı olmuyor,ben soluk soluğa kaçarken başında siyah bir şapka olan bir adam önümde beliriyor.
    Adam,uzun paltosunun içinden bir bıçak çıkartıyor ve bıçağı saplamadan önce kulağıma yavaşça fısıldıyor;
    -Yapmamalıydın.
    Neyi? Demeye fırsat bulamadan bıçağı kalbimin tam ortasına saplıyor.
    Hep bu kabus burada biterdi ama bu sefer bitmiyor.
    Nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde tekrar diriliyorum ve adam yine karşımda..
    -Niye yaptın?
    Adam cümlesini bitirdikten sonra ben de hıçkırarak ağlamaya başlıyorum.
    -Neyi? Diyorum zorlukla yutkunarak.
    -Kendin bulacaksın küçük kız, diye fısıldıyor.
    -Ama gerçekten öleceksin.
    Ne! Ölecek miyim?! diye soruyorum.
    -Ne yaptığını bulup bu sorunu çözemezsen öleceksin..öleceksin..
    Diye tekrarlıyor.
    Sonra adam kayboluyor ve kendimi bembeyaz bir yerde buluyorum.Ne yaptığımı düşünüyorum..düşünüyorum…
    Sonra aklıma geliyor.
    Bir gün arkadaşlarımla küçük kör bir kızın gözlüğünü çıkarıp ayağımla ezmiştim ve kızın bebeğine bir kalem saplamıştım.
    Adam yine aynı yerde beliriyor.
    -O kız şuan evinizin karşısında oturuyor ondan özür dile yoksa ölürsün.diye söylüyor adam ve sonra yok oluyor.Ben de kendimi o kızın evinde buluyorum ve kızdan özür diliyorum ona yeni bir bebek alıyorum.
    Sonra uyanıyorum.Ve hemen o kızın evine gidip ‘’gerçekten’’ kızdan özür dileyip ona bir bebek alıyorum.
    Unutmayın arkadaşlar beynimiz,yaptığımız şeylerin kötü olduğunu anlayıp bilinçaltımızdaki şeyler ile bize gerçek sandığımız kötü oyunlar oynayabilir.
  2. RoseBeliva

RoseBeliva Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum yok mu ya? :(

Sayfayı Paylaş