Çalışma K. 36

Konu 'Sosyal Bilgiler 8. Sınıf' bölümünde fun_naz tarafından paylaşıldı.

1. fun_naz

fun_naz Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar yarın götürmem lazım ve hoca okutacak kontrol edecek ve ben hiç bir şey anlamadım bana yardım edebilirmisiniz lütfen

lk meclisin milletvekillerinden biri de sizsiniz.Ankara'dasınız ve meclisin açılışından birkaç gün sonra kürsüden milletvekillerine hitap:cold::confused: edeceksiniz.Konuşmanızda şehrinizin ve/veya ülkenizin bir sorunu ve bunun çözümüne dair önerilerinizi anlatacaksınız. (meclis,sınıfınız;arkadaşların ız da diğer millet vekilleri olacaktır )

NOT:Öncelikle sorunun ne olduğunu doğru bir şekilde tespit ediniz.Sorunun çözümüne dair neler yapılabileceğini araştırınız.Çözüm için veri toplayınız.Daha sonra bu verileri düzenleyiniz ve değerlendiriniz.Arkadaşlarınız ın sorunun çözümüne yönelik görüşlerini alınız.Çözüm yollarından uygun olanına karar veriniz. ve hazırladığınız konuşma metnini aşağıdaki boşluğa yazınız.
    soru bu arkadaşlar yarın götürecem yapamadım analamadım dier ödevlerimde var bana yardım edermisiniz ben dier ödevlerimi yaparken lütfen :cry:
  2. fun_naz

fun_naz Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH için bilen varsa yapsın lütfen ya ben hocaya ne diyecem anlamadım biliyorsanız ALLAH rızası için yazın :S
    bella swan bunu beğendi.
  3. fun_naz

fun_naz Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen acele olmam lazım
  4. dogan50

dogan50 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Ben domuz giribini ele aldım hocada tmm güzel dedi

Sayın meclis başkanım ve milletvekili arkadaşlarım

Burada herkezin bildiği gibi ülkemizin gündeminde domuz gribi var.Bu gribi türkiyede azaltmak hatta yok etmek bu kadarda zor olamaz.Bence yapmamız gereken en önemli şey türkiye sınır kapılarını kapatmak veya sınır kapılarını uzman kişiler tarafından kontrol altına alınmalıdır.Birde ücretsiz olarak anti bakteriyel jeller ve maske dağıtılmalıdır.Benim söyleyeceklerim bunlar..
    Sevgi_18, [KüBr@] ve fun_naz bunu beğendi.
  5. ayfer21

ayfer21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    2
    sana yardım etmek isterdim ama yazmakta çok üşeniyorum. bu senin ödevin kendin yapsan daha iyi olmazmı öğretmeni anlamadıysan öğretmenine yeniden sana anlatmasını söylerdin yada arkadaşına bana anlatmasını isteyebilirdin bu senin ödevin kendin yapmalısın kendin öğrenmelisin...
  6. jheker_welet

jheker_welet Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

sana yardım etmek isterdim ama yazmakta çok üşeniyorum. bu senin ödevin kendin yapsan daha iyi olmazmı öğretmeni anlamadıysan öğretmenine yeniden sana anlatmasını söylerdin yada arkadaşına bana anlatmasını isteyebilirdin bu senin ödevin kendin yapmalısın kendin öğrenmelisin...
    Genişletmek için tıkla...

herkezi eleştireceğine cevapları yazsanda kızda zor durumda kalmasa...:mad:
    fun_naz bunu beğendi.
  • fun_naz

fun_naz Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    benim suçum degil hoca sinirli birkere arkadaşlar zaten anlamıyor sizden yardım istedim ne var bunda yardım et etmiyorsan konuşmayın lütfen
  • Balpetek

Balpetek Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Üşendiği için aklınca bahaneler buluyor.. Eğer herkes kendi yapacak diye bir şey olsaydı bu site olmazdı bir kere ayfer21!
    fun_naz bunu beğendi.
  • 'FirarPerest'

'FirarPerest' Üye

Beğenileri:
    1.646
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar tamam kapatalım konuyu...
    Tartışmaya gerek yok.
    Sevgi_18 bunu beğendi.
  • Sayfayı Paylaş