Cehennemde Balo Geceleri

Konu 'Kitaplar, Yazarlar, Entellektüel' bölümünde ~Dryad tarafından paylaşıldı.

1. ~Dryad

~Dryad Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    36

Alacakaranlık Serisinin yazarı STEPHENIE MEYER , MEG CABOT, KIM HARRISON ve MICHELE JAFFE gibi olağanüstü yazarların kaleminden yazılan bu beş hikaye sizi karanlığın entrikalarıyla sarsacak, aşkın en tutkulu haliyle içinizi ısıtacak ve çarpıcı kurgusuyla sizi esir edecek.

CEHENNEMDE BALO GECELERİ sürprizlerle dolu… Baloda kiminle dans edeceğinizi düşünmeyi bırakın çünkü vampirler, melekler ve şeytanlar sizi bekliyor… En ateşli ve en etkileyici halleriyle… En korkunç ve en gizemli hikayeleriyle… En aşık ve en düşman gözleriyle…

Bu etkileyici derlemede, yazarlar balo gecelerini yeni bir seviyeye, karanlığın büyülü mertebesine taşıyor. Kara Melek ile dans etmeniz hiçbir şey ile kıyaslanamaz ve bu melek o gün ne kadar ateşli göründüğünüzü söylemek için orada değildir.

KIYAFETİNİZİ HAZIRLAYIN, BALOYA DAVETLİSİNİZ!

Yalnız, unutmayın balo gecemiz cehennemde!
  2. -Sctuhzenqe-

-Sctuhzenqe- Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Kitabı okudum ancak beğenmedim...Hikayelerin bitişleri özellikle hoşuma gitmedi...Bazı hikayeler çok güzel başlıyordu...Ortalara doğru dahada çarpıcı oluyorlardı ancak ne yazık ki hikayede aranılan çarpıcılık sonda olursa tesiri daha büyük olur...Bu yüzden kitaptan çok fazla etkilendiğimi ve beğendiğimi söyleyemeyeceğim...
    Seninde kitap hakkında görüşlerini almayı çok isterim...
  3. ~Dryad

~Dryad Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    36
    Evet gerçektende hikayelerin tamamı yarıda kalmış gibi.. ben içlerinde en çok Meg Cabot'un Yok Edicinin Kızı'nı beğendim onun dışındakiler vasattı . Elime alıpta büyük bir heyecanla okuduğum bir kitap değildi ama yinede okumaya değer bizim aksimize çok beğenenlerde var kitabı ;)
  4. -Sctuhzenqe-

-Sctuhzenqe- Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yok Edicinin Kızı hikayesi gerçekten diğerlerine oranla iyiydi:)Korsaj'ıda beğenmiştim:)Sanırım bu insanları farklı kitap anlayışlarından kaynaklanan birşey:)Sonu eğer daha güzel olsaydı hikayelerin okumaya değer olabileceğini iddaa edebilirdim:))
  5. ~Dryad

~Dryad Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    36
    kesinlikle katılıyorum ;) :330:
  6. Okeanus

Okeanus Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    635
    Ödül Puanları:
    0
    Kitabın ismini beğendim ama içeriği beni pek açmadı..
    :/
  7. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    vampirler, melekler ve şeytanlar sizi bekliyor derken?

Var mı böyle bir şey ya? Okuyacağım son kitap olurdu sanırım.:)
  8. -Sctuhzenqe-

-Sctuhzenqe- Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Önceki mesajda dediğim gibi herkesin farklı kitap anlayışından kaynaklanıyor:)
    ~Dryad bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş