Cem adrİan // ordu *

Konu 'Etkinlikler & Organizasyonlar' bölümünde etutcu_kız tarafından paylaşıldı.

 1. etutcu_kız

  etutcu_kız Üye

  Katılım:
  10 Ekim 2009
  Mesajlar:
  962
  Beğenileri:
  452
  Ödül Puanları:
  0

  Piyasaya çıkardığı yeni albümü “Kayıp Çocuk Masalları” yoğun ilgi gören Cem Adrian, 8 Nisan’da Kültür Sanat Merkezi Salonu’nda Ordu’da konser verecek.
  Ordu’ya daha önce hiç gelmediğini söyleyen sanatçı Orduluların kendisini bu konserde yalnız bırakmayacağını söyledi.
  Gittiği her şehirde gençlerle buluşan sanatçı, Ordu’da yeni yapılan salonda konser vereceği içinde mutlu olduğunu söyledi. İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Gülderen de böyle güzel etkinliklerin artık büyük salonda yapılacağını söyledi. Ordu iline yıllardır tiyatro ve konser etkinliklerinde hep önde olan Vatan Çakmak salon sıkıntısının bir nebze olsun çözülmesinden dolayı mutlu olduğunu belirtti.

  Aralık ayında piyasaya çıkardığı beşinci albümü "Kayıp Çocuk Masalları" ile büyük yankı uyandıran Cem Adrian; Türkiye'nin dört bir yanında verdiği konserlerine ara vermeden devam ediyor! Benzersiz sesinin yanı sıra kaleme aldığı güçlü şarkı sözleriyle de dinleyenleri kendine hayran bırakan Adrian; Nisan ayında 10 konser verecek.

  Farklı ve cesur müziği ile müzikseverlerin beğenisini toplayan Cem Adrian konserlerinde; "Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım", "Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti", "Essentials / Seçkiler" ve "Emir" adlı dört albümünün yanı sıra yeni albümü "Kayıp Çocuk Masalları"ndan parçalara da yer verecek. Adrian'ın konserlerine ait biletler, Kültür Sanat Merkezi içerisinde yer alan Carmen Cafe’de satışa çıkmıştır.

Sayfayı Paylaş