Çeviri için yardım edebilir misiniz ?

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde teknodram tarafından paylaşıldı.

1. teknodram

teknodram Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ARKADAŞLAR YARDIM EDEBİLECEK OLAN?

(Oyun müşterinin kasaya doğru ilerlemesiyle başlar. Kasiyer masanın başındadır.)
    Müşteri:_Sizden şikayetçiyim efendim.
    Kasiyer:_İyi günler demek istediniz herhalde hanımefendi.
    Müşteri:_Hiç de öyle demek istemedim.Hani bu yumurtalar çift sarılıydı?
    Kasiyer:_Tek sarılı mı çıktı hanımefendi?
    Müşteri:_Madem bu yumurtalar tek sarılıydı niye üzerine çift sarılı diye yazıyorsunuz?
    Kasiyer:_Olabilir hanımefendi bazen tek sarılı çıkar, bazen çift sarılı. Gayet normal.
    Müşteri:_Normal değil efendim Üzerine çift sarılı yazdığınıza göre çift sarılı çıkmalıydı.Niye tek sarılı çıkıyo beyefendi?
    Kasiyer:_Ne bileyim hanfendi ben çıkarmıyorum ya yumurtaları. İsterseniz bu konuyu müdür beyle görüşün.
    Müşteri:_Yumurtaları müdürünüz mü çıkarıyo?
    Kasiyer:_Dalga geçmeyin hanımefendi.
    Müşteri:_Ben müdürünüzle görüşmek istemiyorum. Ben çift sarılı yumurta istiyorum.
    Kasiyer:_Aaa anladım. Siz tavuk hanımla görüşmek istiyorsunuz. Durun bekleyin hemen cebini vereyim size.
    Müşteri:_Lütfen beyefendi bunda dalga geçilecek bir şey göremiyorum.
    (O sırada müdür gelir.)
    Müdür:_Ne o Semih bir sorun mu var?
    Kasiyer:_Hanımefendi yumurtaların tek sarılı çıkmasından şikayetçi Müdür bey.
    Müdür:_Hepsi mi hanımefendi?
    Müşteri:_Evet hepsi.
    Müdür:_Semih yumurtaları geri alalım. Parasını iade edelim
    Kasiyer:_Ama bu yumurtalar kırılmış geri alamayız ki…
    Müşteri:_Evet evet yumurtalarınız hem tek sarılı hem de kırılıyor beyefendi.
    Kasiyer:_Japonlar kırılmayan yumurta icat etmediler. İcat edilirse söyleriz sizin için getirirler.
    Müşteri:_Ben bilinçli bir tüketiciyim üzerine çift sarılı yazarak beni kandıramazsınız.
    Kasiyer:_Bakın kendiniz söylediniz. Çift sarılıdır diye yazdık, kırılmaz diye yazmadık.
    Müşteri:_Kırılmayan yumurta olur mu beyefendi. Hem hem ben buradan hıyar da almıştım, hıyarınızdan da şikayetçiyim. buradan aldığımda 10 santimdi, eve gidinceye kadar 15 santim oldular. Hıyarlarınız hormonlu.
    Müdür:_Ne güzel işte, kazançlısınız.10 santim almışsınız, 15 santim olmuş.
    Müşteri:_Hormonlu diyorum hormonlu. Bana hormonlu yiyecek satamazsınız.Hem Erman Toroğlu ne demişti: Hormonlu yiyecekler insanı şöyle böyle yapıyormuş.
    Kasiyer:_Müdür bey bayan geldiğinde boyu 1.60’tı ama şu an görüyorsunuz 1.75 olmuş.
    Müşteri:_Siz bana hıyar mı demek istiyorsunuz? Ben hormonlu yiyecek yiyip şöyle böyle olamam.
    Müdür:_Şöyle böyle nasıl yani?
    Kasiyer:_Sizin o yöne doğru bir eğiliminiz varsa lütfen suçu hıyarlarımıza atmayın hanımefendi.
    Müşteri:_Ne yani ben şöyle böyle miyim?
    Kasiyer:_Merak etmeyin hanımefendi.Biraz önce biz sizin hıyar olduğunuza dair hemfikir olmuştuk.
    Müdür:_Neyse Semih bir bak bakalım bayan bizden daha neler almış.
    (Kasiyer yerine oturur. Fişi havada tutarak bakar.)
    Kasiyer:_2 kilo şeftali.
    (

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

yavaş yavaş kaşınmaya başlar.)

Müşteri:_Ben şeftaliyi tüysüz diye almıştım ama tüylü çıktı.
    Kasiyer:_Alırken fark etmediniz mi hanımefendi. Kusura bakmayın gelirken sakal tıraşı olmayı unutmuşlar.
    Müşteri:_Poşet içinde aldım. Ayy yeter bana şeftali demeyin artık.
    Kasiyer:_2 kilo şef-ta-linizi geri alıyoruz.
    Müşteri:_Ayy yeter yeter şeftali demeyin dedim.
    Kasiyer:_1 adet kıvırcık marul.
    Müşteri:_Kıvırcık yazıyordu ama dümdüzdü.
    Kasiyer:_Ne yani buraya gelen marullara düz fön mü çekiyoruz?
    Müşteri:_Aman neyse canım onu da alın.
    Kasiyer:_1 adet tuvalet kağıdı.
    Müşteri:_Çok sertti.
    Kasiyer:_2 tane sabun.
    Müşteri:_Hiç köpürmedi.
    (O sırada içeriye iki hemşire gire.)
    I.Hemşire:_Bak orda markete gelmiş.
    II.Hemşire:Bi daha akıl hastanesinden kaçıcak mısın?
    (İki hemşire deli gömleğini giydirmeye çalışırlar.)
    Müşteri:_Ama bunun kolları çok uzun, daha kısası yok mu?
    (Kasiyer ve müdür gülerek ellerini birbirine vururlar.)
  2. binali-33

binali-33 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    4
    Game starts with the client's progress towards safe . The cashier is at the table . )
    Customer: _Siz sue you, sir.
    Cashier : You mean the lady _İ days .
    Customer: _Hiç also mean it was wrapped istemedim.h new pair of these eggs ?
    Cashier : Do _Tek output lady wrapped ?
    Customer: _Made this egg was wrapped in a single double- wrapped so why are you writing?
    Cashier : Can _Ol interests individually wrapped lady sometimes , sometimes double wrapped . Normal.
    Customer: Not _Normal sir, that you've written on the double wrapped individually wrapped in double wrapped çıkmalıydı.ni çıkıyo sir?
    Cashier : _N , ma'am, let me know what I can not remove or eggs . If you want to discuss this issue manager gentleman .
    Customer: Did you çıkarıyo _Yumurta manager ?
    Cashier : take _Dalg lady.
    Customer: I do not want to discuss with your manager when _Bu . I want double yolk eggs .
    Cashier : _Aa knew. Would you like to discuss the chicken lady . Wait , wait let me give you the right pocket .
    Customer: _Lütf to fool can not see anything in this gentleman .
    ( At that income manager . )
    Director: Semih _N o Is there a problem ?
    Cashier : _Hanımef was suffering from eggs come individually wrapped warden.
    Director: _Heps thelady ?
    Customer: _Evet all .
    Director: Let's get back to _Semih eggs . Let refunded
    Cashier : _ but these eggs are broken , we can not take back ...
    Customer: yes _Evet as well as breaking eggs are individually wrapped and gentleman .
    Cashier : _Japon breaking eggs did not invent . If we say invented bring for you .
    Customer: I double- wrapped typing _Bu a conscious re consumers can not fool me .
    Cashier : You said yourself _Bak . I 've written is double- wrapped , shatterproof, he did not write .
    Customer: Does _Kırıl gentleman smoking eggs . I bought it here as well as in cucumber , cucumber also sue on . 10 inches when I get out of here now , go home until they are 15 inches . For Cucumber with hormones .
    Director: _N nice job , you took kazançlısınız.10 inches , 15 inches have been .
    Customer: I call _Hormonl with hormones . Erman satamazsınız.he me food with growth hormones nor had Toroglu : Genetically Modified foods that people like to pretend .
    Cashier : is _M guys when it comes to ladies size 1.60 ' t was 1.75 , but now I see .
    Customer: Do you prick me _Siz do you mean? I like that he can not eat food with growth hormones .
    Director: _Şöyl like this how?
    Cashier : _Siz in that direction if you have a tendency to throw the blame of our lady of cucumber .
    Customer: Can _N ie like I said ?
    Cashier : Do not _Merak hanımefendi.biraz have been before we agree that you're your cucumber .
    Director: Semih _N Take a look if you have taken more than us women .
    ( Cashier snaps into place. Receipt holding it aloft looks . )
    Cashier : _2 weight peaches.
    ( Women's slowly starts to itch . )
    Customer: peach _Bu hairy hairless , but he did not get out.
    Cashier : _Alırk lady who did not notice . Sorry forgot to not shave while .
    Customer: I got in _Poşet . Just do not call me anymore Oops peach .
    Cashier : _2 weight 're getting back to the chef -ta- lia .
    Customer: Do not say peach _Ayy said enough is enough .
    Cashier : _1 pieces lettuce .
    Customer: _Kıvırcık wrote but was straight .
    Cashier : _N ie lettuce coming here are having to Do straight hair ?
    Customer : _ Time taken him anyway dear .
    Cashier : _1 pieces of toilet paper.
    Customer: _Çok was hard .
    Cashier : _2 one soap .
    Customer: _Hiç was bubbling .
    ( Enter two nurses of that time indoors . )
    I.hemşir to : _Bak there have come to the market .
    Iı.hemşir : B 're kaçıcak more from a mental hospital ?
    (Two nurses try to dress straitjacket . )
    Customer : _ but it handles very long , more short yet?
    ( Clap cashier and manager are laughing . ):);)

Sayfayı Paylaş