çeviri? yapabilecek olan yok mu ? Türkçe_ingilizce

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde brcum tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. brcum

brcum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ben 10 yıl sonra türkiyenin herhangi bir yerinde türkçe öğretmeni veya EUROSPORT'ta spor müdürü olmak istiyorum. Gönül ister spor müdürü olmak ama torpil işleri devreye girince zor görünüyor.Askerliğimi yapmış olacağım. Hayat tarzı ve fikirleri bana uyan kendini bilen biriyle evlenmiş olacağım. Belki bir çocuğum da olurç Allah kısmet ederse annem ve babamda sağ olur. Muhtemelen ablam da evlenmiş olur. Dayı olmuş olurum.

Artık bir ailem olmuş olacak.Ve yoğun bir iş hayatım olacak. Bu yüzden çok yorulacağım. Ee mağlum yorulunca insanın canı dinlenmek ister. Bu yüzden yazlığımızda olur. Orta kalitede bir arabam da olur.eurosport'ta spor müdürü olursam siyasete de atılacağım. Ama türkçe öğretmeni olursam yarının büyüklerini yetiştirmek için çabalayacağım. Umarım bu hayallerim gerçekleşir.:confused:
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mart 2009
    adadaadadadada bunu beğendi.
  2. S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    I am 10 years later over english teacher turkey or any of the sports director want to be EUROSPORT'ta. Want to become director of sports heartbreak, but engaged to work the oracle made görünüyor.Askerliğimi be difficult. Life style and ideas, I will marry one of my self-conscious awakening. Maybe if a kid my mother and father in my fortune olurç He is right. Probably my sister is also married. My uncle would have.

My family was no longer a job olacak.Ve my life would be intense. That's why many will not. So can the rest of people like to be tired mağlum. This is why our summer. Medium quality in my car olur.eurosport 'ta sports director to be taken if the political will. But if tomorrow's great to be english teacher I will strive to grow. I hope this dream is made of.
  3. brcum

brcum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ama hata var çoğu yerinde.
    adadaadadadada bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş